ASPIRIN Complex graulat 500mg+30mg x 10 sasz.
23.72 / 1szt.
Pre Order
Produkt:
niedostępny
Wysyłka w dni
Koszt od 6,99 zł
Producent: Bayer
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeciwbólowe, Gorączka
  3. ASPIRIN Complex graulat 500mg+30mg x 10 sasz.

ASPIRIN Complex graulat 500mg+30mg x 10 sasz.

  • Aspirin Complex ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa.
Skład:
Kwas acetylosalicylowy - 500mg
Chlorowodorku pseudoefedryny - 30mg

Wskazania:
Aspirin Complex jest stosowany w leczeniu objawowym kataru, gorączki i bólu związanych z przeziębieniem.

Działanie:
Aspirin Complex ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:
Dorośli: jednorazowo 1-2 saszetki. Całkowita dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek. Rozpuścić granulat w szklance wody i dokładnie zamieszać

Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porozumienia się z lekarzem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij