APAP Extra x 50 tabletek
24.57 / 1szt.
In stock
Produkt:
dostępny
Wysyłka w 1 dni
Koszt od 6,99 zł
Ocena użytkowników: 5/55.00/5 (zobacz oceny)1
Producent: USP zdrowie
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeciwbólowe, Gorączka
  3. APAP Extra x 50 tabletek

APAP Extra x 50 tabletek

  • Apap Extra w ekonomicznym, rodzinnym opakowaniu to skuteczny, szybko działający lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy zawierający Paracetamol oraz Kofeinę, która dodatkowo poprawia ogólne samopoczucie i znosi zmęczenie.

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg

Działanie:
Apap Extra to znany i skuteczny lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, którego skład oprócz tego, że pozwala na zniesienie uczucia bólu o słabym i średnim nasileniu to dodatkowo wpływa także na poprawę samopoczucia i zwiększenie dawki energii za sprawą zawartej w leku kofeiny. Lek wskazany dla osób dorosłych.

Zastosowanie:
Wskazaniem do stosowania Apap Extra są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Średnia ocena tego produktu: 5/55.00/5
Autor:
2014-04-07
Dobry , skuteczny i tani lek
Ocena: Ocena: 55/5
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
SARIDON x 20 tabletek

SARIDON x 20 tabletek

20,32 zł
Produkt dostępny
PEDICETAMOL 100mg/ml 60ml

PEDICETAMOL 100mg/ml 60ml

18,77 zł
Produkt niedostępny
MIGEA 200mg x 4 tabletki

MIGEA 200mg x 4 tabletki

24,57 zł
Produkt dostępny
IBUM FORTE x 36 tabletki

IBUM FORTE x 36 tabletki

16,66 zł
Produkt dostępny
EXCEDRIN Migrastop x 20 tabletek

EXCEDRIN Migrastop x 20 tabletek

21,78 zł
Produkt dostępny
PEDICETAMOL 100mg/ml 30ml

PEDICETAMOL 100mg/ml 30ml

15,09 zł
Produkt dostępny
IBUM Forte 0,2g/5ml zawiesina 100g

IBUM Forte 0,2g/5ml zawiesina 100g

19,54 zł
Produkt dostępny
Ibum Express 0,4g x 24 kapsułki

Ibum Express 0,4g x 24 kapsułki

13,25 zł
Produkt dostępny
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij