NUROFEN Zatoki x 12 tabletek
10.16 / 1szt.
Pre Order
Produkt:
niedostępny
Wysyłka w dni
Koszt od 6,99 zł
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeziębienia, grypa
  3. Katar
  4. NUROFEN Zatoki x 12 tabletek

NUROFEN Zatoki x 12 tabletek

  • NUROFEN ZATOKI to preparat, który łagodzi ból, ogranicza podwyższoną temperaturę ciała i działa przeciwzapalnie. Neutralizuje symptomy przeziębienia i grypy.

Skład:
(1 tabletka zawiera): Ibuprofen 200 mg, Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg

Działanie:
Preparat charakteryzuje się złożonym składem. Zawiera ibuprofen i chlorowodorek pseudoefedryny dzięki którym wspomaga leczenie przeziębienia i grypy. Łagodzi dolegliwości bólowe (szczególnie te związane z zatokami), zmniejsza gorączkę oraz działa przeciwzapalnie. Wykazuje właściwości udrażniające nos i zatoki.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne
- wrzody żołądka/dwunastnicy
- perforacja bądź krwawienie
- niewydolność nerek lub serca
- zaburzenia systemu sercowo-naczyniowego
- nadczynność tarczycy
- skaza krwotoczna
- ciąża
- okres karmienia piersią

Wskazania:
Należy podawać w przypadku niedrożności nosa i zatok, które przebiegają z dokuczliwym bólem głowy, a także podwyższoną temperaturą ciała.

Dawkowanie:
W przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia na początku podawać 2 tabl., później jeśli istnieje taka potrzeba stosować 1-2 tabl. co 4-6h. Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabl./24h.

Opinie użytkowników
Średnia ocena tego produktu: /5
Autor:
2012-11-25
jak trzeba przy ogromnym katarze i bólu zatok iść do roboty to tylko to;)))
Autor:
2012-03-21
bardzo dobry produkt, bol mija szybko i nie wraca ponownie.cena niezwykle atrakcyjna.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
Polopiryna Zatoki x 6 saszetek

Polopiryna Zatoki x 6 saszetek

9,78 zł
Produkt dostępny
Nasirus Sinus x 30 tabletek

Nasirus Sinus x 30 tabletek

14,48 zł
Produkt dostępny
Gripex Zatoki Caps x 10 kapsułek

Gripex Zatoki Caps x 10 kapsułek

14,59 zł
Produkt dostępny
Febrisan Zatoki x 12 tabletek

Febrisan Zatoki x 12 tabletek

10,12 zł
Produkt dostępny
Cosinus Zatoki i Nos spray 60ml

Cosinus Zatoki i Nos spray 60ml

13,95 zł
Produkt dostępny
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij