NUROFEN Zatoki x 24 tabletki
18.27 / 1szt.
Pre Order
Produkt:
niedostępny
Wysyłka w dni
Koszt od 6,99 zł
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeziębienia, grypa
  3. Katar
  4. NUROFEN Zatoki x 24 tabletki

NUROFEN Zatoki x 24 tabletki

  • NUROFEN Zatoki odpowiada za łagodzenie objawów infekcji układu oddechowego (np. grypy, przeziębienia). Zwalcza ból i gorączkę oraz działa przeciwzapalnie. Ponadto udrażnia nos i zatoki, ułatwiając oddychanie.

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: ibuprofen 200 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg. Substancje pomocnicze to: rdzeń tabletki: wapnia fosforan, celuloza mikrokrystaliczna, powidon, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian; składniki otoczki: hypromeloza, talk, Opaspray Yellow M-IF-6168 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), lak z żółcienią chinolinową (E 104), lak z żółcienią pomarańczową (E 110)) lub Mastercote Yellow FA 0156 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), lak z żółcienią chinolinową (E 104), lak z żółcienią pomarańczową (E 110); tusz do nadruku: Opacode S-1-277001 (szelak, żelaza tlenek czarny (E 172), glikol propylenowy).

Działanie:
NUROFEN Zatoki charakteryzuje się złożonym składem. działa na bazie niesteroidowego leku przeciwzapalnego, czyli ibuprofenu oraz chlorowodorku pseudoefedryny. W związku z tym wykazuje właściwości przeciwzapalne. Działa również przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Co więcej odpowiada za zmniejszenie obrzęku i stopnia przekrwienia błony śluzowej nosa. Redukuje również ilość wydzieliny. Działa udrażniająco na przewodu nosowe i zatoki oboczne nosa, ułatwiając oddychanie. NUROFEN Zatoki ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.

Przeciwwskazania:
- alergia na składniki leku bądź na inne NLPZ
- perforacja albo krwawienie (również występujące po przyjęciu NLPZ)
- ciężka niewydolność wątroby, nerek albo serca
- jaskra z wąskim kątem przesączania
- retencja moczu,
- nadczynność tarczycy
- wrzody żołądka i (lub) dwunastnicy
- równoczesne stosowanie innych NLPZ, także inhibitorów COX- 2
- ciąża i okres karmienia piersią
- stosowanie u dzieci poniżej 12 roku życia
- skaza krwotoczna

Wskazania:
Stosować u osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia doraźnie w celu złagodzenia symptomów związanych z niedrożnością nosa i zatok obocznych nosa, które przebiegają z bólem głowy oraz gorączką (towarzyszącą grypie lub przeziębieniu).

Dawkowanie:
Stosować doustnie. U osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat rozpocząć od 2 tabl. Jeżeli jest taka potrzeba, później można zastosować 1-2 tabl. co 4-6 godzin. Maksymalna dopuszczalna dawka wynosi 6 tabl./24h.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij