Aspirin Pro 500mg x 8 tabletek
8.28 / 1szt.
In stock
Produkt:
dostępny
Wysyłka w 1 dni
Koszt od 6,99 zł
Producent: Bayer
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeciwbólowe, Gorączka
  3. Aspirin Pro 500mg x 8 tabletek

Aspirin Pro 500mg x 8 tabletek

  • Aspirin Pro to preparat doustny, który działa na bazie kwasu acetylosalicylowego. Wykazuje właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Przynosi ulgę w przypadku bólu o niewielkim i umiarkowanym nasileniu.

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny. Otoczka: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynian.

Działanie:
Aspirin Pro to wyjątkowy preparat doustny. Zawiera kwas acetylosalicylowy znany przede wszystkim ze swoich właściwości przeciwagregacyjnych. Odpowiada za zmniejszenie skłonności płytek krwi do zlepiania się. W efekcie przeciwdziała tworzeniu się zakrzepów oraz zatorów. Substancja czynna łagodzi ból i obniża gorączkę. Dzieje się to w wyniku zatrzymania czynności enzymu cyklooksygenazy (COX-1). Aspirin Pro ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe produktu
- skaza krwotoczna
- wrzody żołądka i (bądź) dwunastnicy
- niewydolność wątroby, nerek, serca
- ataki astmy oskrzelowej spowodowane stosowaniem salicylanów bądź substancji o podobnym działaniu, przede wszystkim NLPZ,
- równoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień albo większych
- trzeci trymestr ciąży
- podawanie leku dzieciom poniżej 12 lat w przebiegu infekcji pochodzenia wirusowego

Wskazania:
Stosować u osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia w ramach leczenia gorączki i/albo dolegliwości bólowych o niewielkim bądź przeciętnym nasileniu (np. bólu głowy, bólów stomatologicznych, dolegliwości towarzyszących przeziębieniu i grypie).

Dawkowanie:
Stosować doustnie. U osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia stosować jednorazowo 1 tabletkę. W razie potrzeby dawkę tę można zażyć ponownie po upływie przynajmniej 4h. W uzasadnionych przypadkach u osób dorosłych można stosować 2 tabl. jednorazowo. Nie stosować więcej niż 6 tabl./24h. Lek można przyjmować nie dłużej niż przez 3 dni (przy gorączce) albo 3-4 dni (przy bólu).

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
MIG 400mg x 10 tabl.

MIG 400mg x 10 tabl.

8,05 zł
Produkt dostępny
IFENIN FORTE 400mg x 12 tabletek

IFENIN FORTE 400mg x 12 tabletek

6,57 zł
Produkt dostępny
IBUPROM Sprint Caps x 10 kapsułek

IBUPROM Sprint Caps x 10 kapsułek

8,71 zł
Produkt dostępny
Polopiryna Max Hot x 8 saszetek

Polopiryna Max Hot x 8 saszetek

11,21 zł
Produkt dostępny
Reumelox 7,5mg x 10 tabletek

Reumelox 7,5mg x 10 tabletek

6,45 zł
Produkt dostępny
CODIPAR 500mg x 50 tabletek

CODIPAR 500mg x 50 tabletek

10,74 zł
Produkt dostępny
MILIFEN 0,1g/5ml zawiesina 100ml

MILIFEN 0,1g/5ml zawiesina 100ml

12,03 zł
Produkt dostępny
EFFERALGAN 500mg x 16 tabl. musujących

EFFERALGAN 500mg x 16 tabl. musujących

11,88 zł
Produkt dostępny
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij