Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Medagro Sp. z o.o.

( ilość produktów: 1 )

Medagro Sp. z o.o., firma z ponad dwudziestoletnią tradycją na polskim rynku farmaceutycznym, teraz kontynuuje swoją misję jako część włoskiej grupy Angelini Pharma Polska, która od 1995 roku działa na polskim rynku. Firma skupia się na dostarczaniu rozwiązań w obszarach, takich jak: ból, depresja, choroby układu kostno-stawowego, problemy kobiece, onkologia oraz stany zapalne jamy ustnej i gardła. Przejęcie przez prestiżową grupę Angelini w 2008 roku nie tylko poszerzyło możliwości firmy, ale także umocniło jej pozycję jako lidera w produkcji i dystrybucji leków oraz suplementów diety.

Dzięki własnej hurtowni farmaceutycznej w Polsce oraz współpracy z kilkoma wytwórcami kontraktowymi, Medagro Sp. z o.o. oferuje takie produkty, jak: Tantum Verde, Tantum Rosa, Magvit B6 czy Visolvit Junior.
 

Wybierając produkty Medagro Sp. z o.o., inwestujesz w swoje zdrowie za pomocą rozwiązań opartych na solidnych fundamentach naukowych i bogatej tradycji. Firma nieustannie dąży do innowacji, aby oferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów Medagro Sp. z o.o. Nie czekaj, dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.

      pixel