Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Torf Corpora

( ilość produktów: 2 )

Torf Corporation, założona w 1989 roku, jest uznanym producentem kosmetyków i produktów do higieny osobistej, słynącym z wykorzystania naturalnych ekstraktów z torfu i borowiny. Firma jest właścicielem marki Tołpa®, która oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, adresowanych zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Specjalizując się w połączeniu innowacji z naturą, Torf Corporation opracowuje formuły, które wspierają zdrowie i naturalne piękno skóry.

Portfolio marki Tołpa® obejmuje także zaawansowane produkty do higieny jamy ustnej, w tym pasty do zębów ON oraz płyny do płukania jamy ustnej Dentica by Tołpa®, które zdobyły uznanie na polskim rynku i przyczyniły się do ugruntowania pozycji Torf Corporation jako lidera w segmencie produktów do higieny jamy ustnej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Produkty Torf Corporation są dostępne w drogeriach oraz sieciach handlowych, a także online, co zapewnia łatwy dostęp do wysokiej jakości, efektywnych rozwiązań pielęgnacyjnych, które łączą tradycję z nowoczesnością.

 

Torf Corporation
Fabryczna 11,
55-080 Kąty Wrocławskie

      pixel