Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Ansell

( ilość produktów: 7 )

Historia marki Ansell jest niesamowita nie tylko z powodu faktu, że działa od 1893 roku, ale dlatego, że jej rozwój był impresyjny i dla wielu osób nieprzewidywalny. Firma rozpoczęła swoją działalność jako producent opon rowerowych, a teraz znana jest z produktów ochrony osobistej na całym świecie i to w wielu gałęziach przemysłowych. Ansell jest znany z produkcji prezerwatyw oraz rękawic ochronnych, chirurgicznych, przemysłowych, domowych i o wielozadaniowym zastosowaniu.

Marka zdecydowanie wysunęła się na prowadzenie w branży ochrony osobistej na skalę światową, co szczególnie zaobserwowano w 2002 roku. Późniejsze lata zaowocowały dalszym rozwojem, rozszerzaniem brandów na poszczególne grupy docelowe, a także przejmowaniem innych przedsiębiorstw o podobnym kierunku działania. Ponadto firmie Ansell towarzyszy rozwój technologiczno-badawczy, który napędza ciągłe udoskonalanie produktów i opracowywanie nowych. Marka prowadzi również wiele działań edukacyjnych z zakresu ochrony i seksualności, dzięki czemu staje się nie tylko producentem, ale i kreatorem bezpieczeństwa ludzkiego.
 

Ten australijski gigant na przestrzeni lat, niemal połykał konkurencje, wchłaniając ją w swoje struktury przemysłowe. Doprowadziło to do ponownego wzbogacenia szeregów przedsiębiorstwa o wiedzę, doświadczenie, sprzęt i zaplecze technologiczne. Warto podkreślić, że marka Ansell jest liderem jeśli chodzi o zaopatrywanie kadry medyczne całego świata w środki ochrony osobistej jednorazowego użytku. Dzięki temu stała się też prekursorem rozwoju i wyznacza kierunek działania innym, mniejszym przedsiębiorstwom, które mimo wysiłków pozostają w cieniu przedsiębiorstwa Ansell.

      pixel