Cephamed

( ilość produktów: 14 )

Cephamed jest producentem nowoczesnych suplementów diety przeznaczonych dla osób w każdym wieku. Są to bezpieczne, a jednocześnie złożone preparaty, uzupełniające codzienną dietę pacjentów. Produkty te mogą być stosowane zarówno w profilaktyce, jak i wspomagająco m.in. w diecie diabetyków. Misja firmy polega na dostarczaniu produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach.

W ofercie i-Apteka.pl znajduje się szeroki wybór produktów firmy Cephamed. Oferujemy suplementy diety takie jak witamina C w kroplach, witamina B complex, witamina D3 w kapsułkach, multiwitamina czy też magnes z witaminą B6. Ponadto polecamy preparat żeńszeniowy przeznaczony dla osób, które chcą poprawić swoją zdolność wysiłkową organizmu oraz wspomóc sprawność fizyczną i intelektualną.

 

Wśród dostępnych u nas wyrobów tej firmy znajduje się również Melatonina, spraye na gardło i afty, specjalistyczne plastry, testy ciążowe oraz zastępniki cukru w postaci stewii w płynie. Z kolei na dokuczliwy infekcyjny lub alergiczny nieżyt nosa oraz zapalenie zatok polecamy Izotoniczną wodę morską.

      pixel