Oilatum kosmetyki dla noworodków i dzieci

( ilość produktów: 5 )

Kosmetyki Oilatum logoFirma Oilatum specjalizuje się w produktach dziecięcych, które mogą być stosowane już od pierwszego dnia ich życia poza łonem rodzicielki. Ze względu na swój przemyślany, przebadany i dobrany pod kątem wrażliwości dziecięcej skóry skład, produkty Oilatum są bezpieczne dla nawet najbardziej wymagających noworodków.

Emolienty Oilatum do delikatnej skóry noworodków i niemowląt

Ze względu na utratę wody, skóra staje się mniej elastyczna i nawilżona. Emolienty zapobiegają temu tworząc pewnego rodzaju naturalny płaszcz ochronny dla skóry niemowląt. Jest to bardzo istotny element ich pierwszych chwil na świecie, ponieważ ich skóra musi przystosować się do całkiem nowych, mniej przyjemnych warunków zewnętrznych w jakich teraz będzie musiała przebywać całe życie. Wszystkie produkty Oilatum zaliczane są do grupy emolientów, czyli środków przeznaczonych do stosowania zewnętrznego, których zadaniem jest utrzymanie nawilżenia skóry, odpowiednie natłuszczenie i utrwalanie jej elastyczności. Dzięki przeprowadzaniu odpowiednich badań klinicznych oraz testów dermatologicznych są gwarantem gwarancja delikatności i bezpieczeństwa.

 

Jakie produkty można znaleźć w ofercie marki Oilatum?

Produkty oferowane przez firmę Oilatum skupiają się wokół kąpieli i czasu następującego zaraz po niej. Oilatum to wspaniałe emulsje do kąpieli oraz kremy stosowane po kąpieli, dodatkowo wzmacniające nawilżenie skóry, zapewniając jej niewidoczną warstwę ochronną.

 

Produkty Oilatum - także dla dorosłych

Wszelkie oferowane przez firmę produkty, mimo przeznaczenia dla niemowląt i dzieci, mogą być stosowane także u osób dorosłych, które zmagają się z problemem nadwrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Zarówno kremy jak i emulsje dostępne są w naszej aptece – zapraszamy do zapoznania się z opisem konkretnych produktów.

      pixel