Balneum

( ilość produktów: 3 )

Produkty Balneum to dermokosmetyki, któe produkowane są przez znanego od ponad 60 lat, cenionego i polecanego również u nas producenta Almirall Herbal. Marka znana jest przede wszystkim z dwóch linii produkcyjnych – pierwsza to Balneum Baby Basic, w skład której wchodzą kosmetyki dla dzieci i niemowląt, natomiast druga to seria Balneum dla dorosłych, której specjalizacją są  kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry skłonnej do przesuszania się, świądu czy łuszczenia się oraz atopii.

Bezpieczne dla skóry kosmetyki Balneum

Wszystkie oferowane kosmetyki posiadają wszelkie niezbędne atesty i badania kliniczne potwierdzające formułę opartą jedynie na bezpiecznych składnikach. Najważniejsze składowe kosmetyków Balneum to kombinacja specjalnie dobranych lipidów, które pełnią rolę emolientów – środków nawilżających, natłuszczających i dbających o elastyczność skóry.
 

Dermokosmetyki Balneum na bazie naturalnych składników

Produkty tworzone są jedynie w oparciu o naturalne składniki takie jak na przykład olej sojowy charakteryzujący się sporą ilością lipidów, lanolina, olej mineralny czy kwasy Omega-3 i Omega-6, nienasycone, a więc niezwykle cenne dla naszego organizmu. Nie zawierają żądnych sztucznych barwników, kompozycji alergicznych czy konserwantów, posiadając jeszcze jedną istotną cechę – hipoalergiczność, przez co są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, również tej najbardziej suchej i wrażliwej.
 

Jakie korzyści może przynieść stosowanie kosmetyków Balneum?

Dzięki regularnemu stosowaniu produktów Balneum skóra zarówno u niemowląt oraz dzieci jak i u osób dorosłych będzie odpowiednio nawilżona, uelastyczniona i mniej podatna na wszelkie zewnętrzne uszkodzenia oraz podrażnienia. Kosmetyki te ukoją zmysły, a skóra pokryje się niewidoczną i niewyczuwalną, ale znakomicie chroniącą powłoką.

Zapraszamy do naszej apteki, gdzie dostępny jest szeroki asortyment produktów z serii Balneum – tylko u nas zakupicie Państwo balsamy, kremy i olejki po okazyjnej cenie.

    pixel