Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

PATENTEX Oval N x 12 globulek

  • PATENTEX Oval N to wyrób medyczny, który stosuje się w ramach tzw. miejscowej antykoncepcji chemicznej. Działa plemnikobójczo i unieszkodliwia plemniki, niechroniąc jednocześnie przed chorobami wenerycznymi.
  • PATENTEX Oval N x 12 globulek
Producent: Merz
Kod produktu: 9448
Przechowywanie: temperatura pokojowa
31,43 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
1 globulka zawiera: nonoksynol 9.75 mg; substancje pomocnicze: makrogol 1500, makrogol 1000, kwas winowy, sodu wodorowęglan, sodu laurylosiarczan

Działanie:
Produkt ma postać globulek, przeznaczonych do stosowania dopochwowego. Po wpływem ciepła ulegają one rozpuszczeniu do formy pianki. Działają na bazie nonoksynolu wykazującego działanie plemnikobójcze. Przyczynia się do fizyko-chemicznej destabilizacji spermy. Pianka tworzy barierę, której plemniki nie mogą przekroczyć. Co więcej nonoksynol powoduje unieszkodliwienie plemników. Produkt jednak nie zapewnia ochrony przed chorobami wenerycznymi (przenoszonymi drogą płciową).

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
- ciąża

Wskazania:
Zaleca się stosowanie globulek w ramach chemicznej antykoncepcji miejscowej.

Sposób użycia:
Stosować miejscowo, dopochwowo. Globulkę należy wprowadzić do pochwy na głębokość palca, na około 10 min przed planowanym stosunkiem płciowym. Po całkowitym rozpuszczeniu produkt zaczyna działać. Jeżeli w ciągu 60 minut nie nastąpi wytrysk, zaleca się zastosowanie kolejnej globulki.

Pytania i odpowiedzi
Oczywiscie ze tak. Szczegolowy cennik kosztów przesyłek znajdzie Pani tu:http://www.i-apteka.pl/Koszty-dostawy-cterms-pol-15.html  
Zadaj pytanie
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel