IBUM FORTE x 24 tabletki

  • IBUM FORTE zawiera ibuprofen, który posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwgorączkowe oraz przeciwbólowe. Lek wskazany w przebiegu grypy, przeziębienia oraz w łagodzeniu dolegliwości im towarzyszących: ból głowy, mięśni, stawów, nerwobóle.
  • IBUM FORTE x 24 tabletki
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 13785
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
13,97 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni
Inne wskazania:
·        Bolesne miesiączkowanie
·        Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych)

Skład:
Ibuprofenum 400 mg

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 kapsułka (400 mg) co 4-6 godzin.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o IBUM FORTE x 24 tabletki

5.00
Liczba opinii: 2
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2013-03-24
Pigułki naprawdę dobre - cena też przystępna. Szkoda że nie podano że to nie są tabletki tylko kapsułki - w tym wypadku na plus. Wprawdzie na rysunku można dostrzec że to nie są tabletki, to kupując nie byłem do końca pewien. Z czystym sumieniem polecam.
Maciej, Bray, Co.Wicklow
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2011-10-06
Bardzo dobrze radzi sobie z kazdym bolem,POLECCAM
Agnieszka, Montanay
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel