FLUCONTROL Hot x 8 saszetek

  • Preparat złożony, który zawiera trzy substancje aktywne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny oraz maleinian chlorfenaminy. Stosowany jest w objawowym leczeniu przeziębień, grypy i stanów grypopodobnych.
  • FLUCONTROL Hot x 8 saszetek
Producent: Aflofarm
Kod produktu: 15900
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
10,99 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

W leczeniu stanów przebiegających z: gorączką, katarem i zapaleniem zatok, bólem mięśni i stawów oraz bólem głowy.

Skład:
Paracetamol - 1000mg
Chlorowodorek fenylefryny - 10mg
Maleinian chlorfenaminy  - 4mg
Lek zawiera sacharozę.

Działanie:
Preparat łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Paracetamol wykazuje silne działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, a maleinian chlorfenaminy wykazuje działanie przeciwhistaminowe, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:
1 saszetka co 6 do 8 godzin to jest trzy lub cztery razy na dobę

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z FLUCONTROL Hot x 8 saszetek

2018-11-18

Top 10 kompleksowych preparatów na przeziębienie

Top 10 kompleksowych preparatów na przeziębienie
Sezon na grypę i przeziębienie w pełni, jeśli do tej pory nie zadbałeś o swoją odporność, możesz mieć mały problem! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ranking najlepiej sprzedających się leków łagodzących objawy przeziębienia dostępnych w naszej aptece. Ranking przedstawia preparaty, które cieszą się niezmiennie wysoką popularnością wśród naszych klientów. Stały popyt na te marki z pewnością dowodzi skuteczności ich działania!
pixel