IBUM żel 50g

  • Ibum żel działający przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Doskonale łagodzi dyskomfort i ból związany z chorobami układu mięśniowo - kostnego. Działa wspierająco przy zapaleniu stawów, skręceniach, urazach sportowych, nerwobólach. Zawiera Ibuprofen.
  • IBUM żel 50g
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 11128
Przechowywanie: temperatura pokojowa
13,22 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
 1g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu oraz 30 mg lewomentolu

Działanie:
Żel Ibum o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, zawiera w swoim składzie Ibuprofen – niesteroidowy lek przeciwzapalny, skuteczny w leczeniu bólu o różnej etiologii oraz mentol wywołujący na skórze i błonach śluzowych uczucie schłodzenia oraz działający słabo znieczulająco miejscowo. Żel bardzo dobrze sprawdza się jako środek łagodzący przy bólach mięśniowo - kostnych w tym przy lekkich postaciach zapalenia stawów, skręceniach, urazach sportowych i nerwobólach. Skuteczny także w objawowym leczeniu bólów pleców i bólów mięśniowych wszelkiego pochodzenia.

Sposób użycia:
Zewnętrznie, miejscowo. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: nakładać 5 cm do 12 cm żelu (50 mg do 125 mg ibuprofenu) do 3 razy na dobę na bolące miejsce. Żel należy delikatnie wsmarowywać aż do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce. Nie należy stosować żelu częściej niż co 4 godziny w ciągu doby i nie dłużej niż 2 tygodnie lub według zaleceń lekarza.   U dzieci poniżej 12 roku można stosować Ibum żel po konsultacji z lekarzem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o IBUM żel 50g

Liczba opinii: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
2011-09-22
Zel... polecam, mi pomaga zawsze zwałaszcza przy bólach po złamaniu nogi.
ANNA, KRYNICA-ZDRÓJ
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel