NUROFEN Ultima 0,2g + 0,5g x 12 tabletek

  • NUROFEN ULTIMA to preparat działający na bazie ibuprofenu i paracetamolu, który łagodzi dolegliwości bólowe, działa przeciwzapalnie i obniża temperaturę ciała.
  • NUROFEN Ultima 0,2g + 0,5g x 12 tabletek
Kod produktu: 16795
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
10,95 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Każda tabletka zawiera 200mg ibuprofenu i 500mg paracetamolu, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, kwas stearynowy, otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek, talk, makrogol, potasu glinokrzemian, polisorbat.

Działanie:
Preparat należy do leków złożonych, w skład których wchodzi ibuprofen oraz paracetamol. Obydwa składniki, chociaż mają inny mechanizm działania powodują złagodzenie dolegliwości bólowych i zmniejszenie ciepłoty ciała, a także wykazują właściwości przeciwzapalne.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu
- wrzody żołądka
- perforacja bądź krwawienie
- stosowanie innych leków z grypy NLPZ bądź kwasu acetylosalicylowego w dawce wyższej niż 75mg/24h

Wskazania:
Zaleca się przyjmowanie leku w przypadku dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o niewielkim i przeciętnym stopniu nasilenia. Stosować także przy symptomach przeziębienia i grypy.

Dawkowanie:
W przypadku osób dorosłych stosować 1 tabl. z posiłkiem bądź napojem x maks. 3/24h (zachowując odstęp między dawkami wynoszący przynajmniej 6h). Gdy symptomy nie znikną stosować maksymalnie 2 tabl. do x 3/24h. Nie przyjmować leku dłużej niż przez 3 dni.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel