FLUCONTROL MAX x 10 tabl.

  • FluControl Max, to preparat pierwszej pomocy przy objawach przeziębienia i grypy. Zawiera dużą dawkę paracetamolu, który łagodzi ból i gorączkę oraz dodatkowe składniki, które zmniejszają ilość wydzieliny z nosa oraz obrzęk błony śluzowej.
  • FLUCONTROL MAX x 10 tabl.
Producent: Aflofarm
Kod produktu: 19232
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
10,96 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
paracetamol 650mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg i chlorfenaminy melaeinian 4mg

Pozostałe składniki:
powidon k 30, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, prosolv Eaxy tab. SP: celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna sodu stearylofumaran, karboksymetyloskrobia sodowa A, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, brąż HT, czerwień koszenilowa, capol

Działanie:
FluControl Max, to nowy środek, o wyjątkowo dużej sile działania. Preparat wskazany jest do łagodzenia i leczenia pierwszych objawów przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką. FluControl Max pomaga także niwelować słaby lub umiarkowany ból towarzyszący niedyspozycji oraz obrzęk błony śluzowej nosa z tworzeniem się wydzieliny.

Zastosowanie:
FluControl Max, to preparat., który agodzi ból i gorączkę, zmniejsza ilość wydzieliny z nosa i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabl. w razie konieczności dawkę można powtórzyć lecz nie częściej niż co 4-6 godz. Nie stosować więcej niż 6 tabl. na dobę.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel