PARACETAMOL BIOFARM x 6 tabletek

  • Paracetamol Biofarm, to tradycyjny środek przeciwbólowy, wskazany do stosowania w przypadku migren, bólu reumatycznego, bólu stawów i mięśni oraz przy nerwobólach. Paracetamol wskazany jest także w przypadku gorączki i w przebiegu przeziębienia i grypy
  • PARACETAMOL BIOFARM x 6 tabletek
Producent: Biofarm
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
2,54 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabletka zawiera:
Paracetamol 500 mg

Substancje pomocnicze:
skrobia żelowana, krospowidon, kwas stearynowy, magnezu stearynian.

Działanie:
Paracetamol Biofarm, zawiera 500 mg paracetamolu, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. To tradycyjny środek, po który sięgamy w przypadku występowania bólów rożnego pochodzenia od migreny po bóle reumatyczne i bóle kręgosłupa. Paracetamol działa także przeciwbólowo na dolegliwości menstruacyjne oraz jest lekiem niwelującym gorączkę w przebiegu grypy i przeziębienia. Preparat nie działa drażniąco na żołądek.

Zastosowanie:
Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zalecany jest w bólach głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, nerwobólach, bólach menstruacyjnych, w bólach zębów. Gorączka w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy.

Dawkowanie:
Dorośli i młodzież:
Maksymalna dawka dobowa dla osób dorosłych wynosi 4,0 g. Lek ten u dorosłych zwykle stosuje się jednorazowo w ilości od 1 do 2 tabletek. W utrzymującym się bólu: od 1 do 2 tabletek od 2 do 4 razy na dobę, nie częściej niż co 4 godziny. W bólach nowotworowych – 10 mg/kg mc./dawkę co 4 godziny, zwykle w połączeniu z lekami przeciwbólowymi o innym mechanizmie działania.
Dzieci w wieku od 6 do 12 lat:
Doustnie podaje się połowę dawki przewidzianej dla dorosłych z zachowaniem większych odstępów czasu pomiędzy poszczególnymi dawkami.
Dzieci w wieku od 3 miesięcy do 6 lat:
Dzieciom w wieku od 3 miesięcy do 6 lat paracetamol podawać można stosując go w ilości 10 mg/kg mc./dawkę w odstępach nie mniejszych niż co 6 godzin.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z PARACETAMOL BIOFARM x 6 tabletek

2015-09-22

Jak żyć z nadwrażliwością na salicylany?

Jak żyć z nadwrażliwością na salicylany?

Niezbyt wielu z nas wie, że istnieje coś takiego jak nadwrażliwość na salicylany. Osoby będące uczulone na salicylany mają z tym jednak bardzo duży problem. Bo wbrew pozorom ich ograniczenia nie dotyczą tylko spożywania leków ale nawet niektórych owoców, warzyw, soków, słodyczy. Muszą być naprawdę bardzo ostrożne. Zobaczmy więc, co może zaszkodzić osobom nadwrażliwym na salicylany.

pixel