EPILATOR Silk'n zestaw startowy z 1 kasetą

  • EPILATOR Silk'n, wykorzystuje wysoko zaawansowaną technologię Home Pulsed LIght opartą na emisji światła pulsacyjnego, które zostaje absorbowane przez pigment łodygi włosa skutecznie blokując jego wzrost. Skuteczna, niebolesna i prosta metoda depilacji.
  • EPILATOR Silk'n zestaw startowy z 1 kasetą
Producent: HomeSkinovaions
Kod produktu: isab01
1 195,00 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Silk'n wykorzystuje innowacyjną i bezpieczną technologię HPL™, której skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych. Kup teraz a szybko przekonasz się o jego zaletach: skuteczności, krótkim czasie wykonywania zabiegów, łatwości użytkowania oraz znacznej oszczędności w porównaniu z innymi metodami depilacji. W zestawie znajduje się urządzenie oraz jedna kaseta z lampą (na 750 impulsów).

Silk’n™ jest rekomendowanym przez lekarzy, innowacyjnym, przenośnym urządzeniem domowego użytku, wykorzystującym emisję światła w celu osiągnięcia długotrwałych  efektów usuwania włosów. Bezpieczeństwo, łatwa obsługa, niskie koszty użytkowania oraz skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych to niezaprzeczalne walory fotoepilatora Silk’n.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA HPL™
Silk’n™ wykorzystuje wysoko zaawansowaną technologię Home Pulsed LIght™ (HPL™) emisji światła pulsacyjnego, opracowaną i opatentowaną przez Home Skinovations Ltd. HPL™ stanowi odpowiednik technologii IPL, wykorzystywanej  w profesjonalnych urządzeniach medycznych i kosmetycznych. W oparciu o technologię HPL™, naukowcy z Home Skinovations stworzyli epilator Silk’n™ - małe i przenośne urządzenie, specjalnie zaprojektowane do bezpiecznego 
i efektywnego usuwania niepożądanego owłosienia w warunkach domowych. Fotoepilacja z wykorzystaniem technologii HPL™ oparta jest na teorii selektywnego rozkładu termicznego, w którym energia optyczna jest wykorzystana do uniemożliwienia wzrostu włosów. W ten sposób możliwe stało się uzyskanie długotrwałych efektów z wykorzystaniem niskiego i wyjątkowo bezpiecznego dla organizmu poziomu energii światła. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu termicznego, łodyga włosa powinna zaabsorbować energię światła i następnie przekształcić ją w ciepło. Selektywność zostaje osiągnięta, jeśli energia optyczna docierająca do tkanki jest absorbowana głównie przez pigment łodygi włosa, podczas gdy skóra oraz tkanka otaczająca włos pozostają zimne. Melanina jest pigmentem w łodydze włosa, który absorbuje światło, generuje ciepło i ostatecznie blokuje proces wzrostu włosów. Tak więc, czym więcej melaniny znajduje się we włosach (co oznacza ciemniejszy ich kolor), tym więcej światła może zostać zaabsorbowane i w ten sposób proces usuwania włosów staje się bardziej efektywny.

Główne zalety fotoepilatora Silk'n™:

  1. Rekomendowany przez lekarzy. Na podstawie przeprowadzonych testów klinicznych, uznani dermatolodzy i chirurdzy plastyczni wyrazili jednoznaczną opinię, że Silk'n™ może być bezpiecznie, łatwo oraz efektywnie użytkowany w warunkach domowych, dając długotrwałe efekty usuwania zbędnego owłosienia.
  2. Zabiegi wykonywane osobiście w domu Zabiegi fotoepilatorem Silk'n™ mogą być z powodzeniem wykorzystywane w warunkach domowych, z zachowaniem pełnej prywatności i kiedy tylko jest taka potrzeba.
  3. Bezpieczny. Honorowane w wielu krajach świadectwo FDA oznacza, że Silk'n™ spełnia surowe kryteria w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Jeżeli jest używany zgodnie z instrukcją obsługi, wówczas przeprowadzane zabiegi są bezpieczne i cechuje je minimalny dyskomfort. W porównaniu z depilacją woskiem czy innymi profesjonalnymi metodami zabiegi z wykorzystaniem Silk'n™ są prawie nieodczuwalne.
  4. Łatwy w obsłudze. Obsługa Silk'n™ jest niezmiernie łatwa, a zabiegi wykonywane są samodzielnie, szybko i higienicznie.
  5. Ekonomiczny w użyciu. Używanie Silk'n™ daje duże oszczędności w porównaniu z długookresowym korzystaniem z profesjonalnych zabiegów depilacji laserowej, woskowania czy golenia.


Specyfikacja techniczna:
1. Silk'n™ oparty jest na technologii HPL™ emisji światła pulsacyjnego o niskiej energii 
2. Zalecany do stosowania na: ramionach, przedramionach, nogach, strefie bikini, pachach, klatce piersiowej i plecach
3. Bezpieczne i niemal bezbolesne użytkowanie
4. Napięcie zasilania: prąd zmienny 100-240 V, 2A
5. Maksymalny poziom energii: 5 J/cm^2
6. Długość fali świetlnej: 475-1200 nm
7. Rozmiar ekranu: 2 cm x 3 cm [6 cm^2]
8. Szybkość działania: 1 impuls na 3,5 sek. (1,7 cm^2 sek.)
9. Trwałość wymiennej kasety z lampą: 750 impulsów
10. Świadectwa CE oraz FDA dopuszczające do użytkowania
11. Widoczne efekty działania już po trzech zabiegach (w odstępach dwutygodniowych)
12. Bardzo prosty w obsłudze

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w broszurce informacyjnej oraz instrukcji obsługi - poniżej.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
pixel