IBUM ZATOKI 200mg+30mg x 20 tabletek

  • IBUM ZATOKI to lek działający na bazie ibuprofenu i chlorowodorku pseudoefedryny. Działa udrażniająco i ułatwia oddychanie oraz wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.
  • IBUM ZATOKI 200mg+30mg x 20 tabletek
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 22676
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
13,73 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabl. zawiera: Ibuprofen 200 mg, Pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg..

Działanie:
Preparat w postaci tabletek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ. Odpowiada za łagodzenie dolegliwości bólowych (np. zębów, gardła, mięśni, bólów urazowych, pooperacyjnych itp.) oraz stanów zapalnych. Preparat działa również przeciwgorączkowo. Sprawdza się w czasie przeziębienia lub grypy. Pseudoefedryna ogranicza przekrwienie śluzówki górnych dróg oddechowych. Działa udrażniająco na przewody nosowe i zatoki oboczne, zmniejsza ilość wydzieliny.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu
- wrzody żołądka lub/i dwunastnicy
- skaza krwotoczna
- ciężka niewydolność serca
- ciąża
- karmienie piersią
- stosowanie innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych w tym inhibitorów COX-2
- poważne zaburzenia układu krwionośnego
- krwotoczny udar mózgu
- częstoskurcz

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku zapalenia zatok obocznych nosa, który towarzyszy ból i gorączka. Wskazany również w czasie leczenia przeziębienia i grypy. Stosować u osób powyżej 12 roku życia.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. W przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia podawać 1-2 tabl. co 4-6h po jedzeniu, jednak nie więcej niż 6 tabl./24h.  

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o IBUM ZATOKI 200mg+30mg x 20 tabletek

5.00
Liczba opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2014-03-05
Bernarda, Wysoka Głogowska
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel