TEST Narkodiag MultiTwist

  • TEST Narkodiag MultiTwist jest wyrobem pozwalającym na szybkie, wygodne i skuteczne wykrycie obecności narkotyku (amfetaminy, metamfetaminy, kokainy, fencyklidyny, opiatów (morfiny i heroiny), marihuany i haszyszu) w ślinie.
  • TEST Narkodiag MultiTwist
Producent: Diagnosis
Kod produktu: 23310
58,31 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Działanie:
W skład opakowania wchodzi: płytka testowa, kapturek, próbnik, taśma zabezpieczająca oraz instrukcja użycia. Test pozwala na wykrycie narkotyków o niższym stężeniu niż w przypadku testów stwierdzających obecność narkotyków w moczu. Jest bardzo wygodny w użyciu i skuteczny (dokładność testu wynosi ponad 99%) Ponadto wynik można poznać w ciągu 10 minut. Obecność metabolitu marihuany (THC) można wykryć w ciągu 1h i przez 3-10 dni po zażyciu marihuany. Obecność amfetaminy w organizmie można wykryć po 4-72 godzin od momentu zażycia narkotyku. Obecność morfiny stwierdza się po 7-72 godzinach od jej przyjęcia. Kodeina może być wykryta w ciągu 1h oraz 7-21h po zastosowaniu pojedynczej dawki doustnej.  Obecność metabolitu benzylekgoniny można wykryć po 24-48h po zażyciu kokainy. Benzylekgonina charakteryzuje się dłuższym okresem półtrwania w organizmie (5-8h) niż kokaina (0,5-1,5h).

Wskazania:
Produkt przeznaczony jest do stosowania w ramach diagnostyki in vitro i sprawdzenia czy w pobranej próbce śliny występuje jeden z narkotyków (amfetaminy, metamfetaminy, kokainy, fencyklidyny, opiatów (morfiny i heroiny), marihuany i haszyszu.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Przed zastosowaniem wskazane jest zapoznanie z instrukcję obsługi. W celu badania należy wykorzystać próbkę śliny pobraną za pomocą specjalnego próbnika (dołączonego do opakowania). Następnie należy włożyć próbnik do płytki testowej wciskając go do komory i przekręcając zgodnie z ruchem zegara aż do momentu uruchomienia. Po upływie 1 minuty przekręcić komorę w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara i nastawić stoper na 9 minut. Po tym czasie odczytać wynik.  

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel