PARACETAMOL LGO 500mg x 10 tabletek

  • Paracetamol LGO 500mg jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, którego zastosowanie wskazane jest w celu znoszenia uczucia bólu różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu oraz w przebiegu objawów grypy i przeziębienia.
  • PARACETAMOL LGO 500mg x 10 tabletek
Kod produktu: 23882
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
3,05 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum) w połączeniu z powidonem.
Subsancje pomocnicze: Powidon K29-32, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Działanie i zastosowanie:
Paracetamol LGO - Laboratorium Galenowe Olsztyn to lek o właściwościach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat. Paracetamol charakteryzuje się skutecznym działaniem w niwelowaniu: bólu głowy, mięśni, zębów, bóli kostnych oraz stawowych oraz w okresie bolesnych menstruacji i ciężkich do zniesienia migren. Paracetamol, jest również wskazany w przebiegu grypy oraz objawów grypopodobnych, a także w przeziębieniu celem niwelowania gorączki oraz ogólnego złego samopoczucia organizmu w tym okresie.

Dawkowanie:
Doustne. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat Doustnie, 2 tabletki. W razie konieczności dawkę można powtarzać co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu wynosi 4 g (8 tabletek). Dzieci w wieku od 6 do 12 lat Doustnie, od pół do 1 tabletki. W razie konieczności dawkę można powtarzać co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Nie wolno przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby. Nie należy podawać leku dzieciom w wieku poniżej 6 lat, chyba że zaleci to lekarz. Nie przekraczać zalecanego dawkowania. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni. W czasie stosowania leku Paracetamol LGO nie należy jednocześnie spożywać alkoholu.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z PARACETAMOL LGO 500mg x 10 tabletek

2015-09-22

Jak żyć z nadwrażliwością na salicylany?

Jak żyć z nadwrażliwością na salicylany?

Niezbyt wielu z nas wie, że istnieje coś takiego jak nadwrażliwość na salicylany. Osoby będące uczulone na salicylany mają z tym jednak bardzo duży problem. Bo wbrew pozorom ich ograniczenia nie dotyczą tylko spożywania leków ale nawet niektórych owoców, warzyw, soków, słodyczy. Muszą być naprawdę bardzo ostrożne. Zobaczmy więc, co może zaszkodzić osobom nadwrażliwym na salicylany.

pixel