COVI-SEPT płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 1000 ml

  • Produkt na bazie alkoholu. Covi-Sept to płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym. Preparat znajduje zastosowanie w użytku domowym, jak i w placówkach ochrony zdrowia. Duże opakowanie – 1000ml.
  • COVI-SEPT płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 1000 ml
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 37384
69,90 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład Covi-Sept:

Etanol – 80g/100g.

Działanie Covi-Sept:
Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym Covi-Sept jest wskazany do użytku w celu utrzymywania wysokiego poziomu higieny w placówkach ochrony zdrowia, w zakładach użyteczności publicznej, w przemyśle spożywczym, do stosowania w warunkach przemysłowych oraz domowych. Nadaje się do stosowania w celu dezynfekcji urządzeń i powierzchni, które nie są w kontakcie z żywnością. Produkt na bazie alkoholu.

Zastosowanie:
Covi-Sept przeznaczony do stosowania w higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Odpowiedni do dezynfekcji powierzchni i urządzeń. Można stosować w warunkach domowych i w obszarze medycznym.

Informacje dodatkowe:
Ciecz i pary wysoce łatwopalne. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w chłodnym miejscu. Należy chronić przed wilgocią, światłem, przechowywać z dala od gorących powierzchni, źródeł ciepła oraz iskrzenia, a także z dala od otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Należy szczelnie zamykać opakowanie. Preparat wykazuje działanie drażniące na oczy oraz na układ oddechowy. Możliwe jest wystąpienie działań niepożądanych (objawy charakterystyczne dla środków dezynfekujących na bazie alkoholu) – m.in. zaczerwienienie i przesuszenie skóry, stany zapalne skóry. Nie należy wylewać do kanalizacji, odpady odpowiednio zutylizować.

Pierwsza pomoc:
Wdychanie oparów: należy zapewnić poszkodowanemu dopływ świeżego powietrza i ułożyć go w leżącej pozycji. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonać sztuczne oddychanie oraz skontaktować się z lekarzem. Kontakt z oczami: jeśli są założone soczewki kontaktowe, należy je ściągnąć. Oczy przemyć dużą ilością letniej wody. Przy utrzymującym się podrażnieniu należy skontaktować się z lekarzem. Kontakt ze skórą: zanieczyszczoną odzież należy zdjąć, jeśli pojawi się podrażnienie, przemyć skórę wodą. W razie potrzeby skontaktować się z lekarzem. Spożycie: usta obficie przepłukać wodą (przynajmniej przez 15 minut), wodę wypluć. Wypić następnie dwie szklanki wody. U osoby przytomnej zaleca się wywołać wymioty, a nieprzytomną ułożyć w pozycji bocznej ustalonej. Przy utrzymującym się złym samopoczuciu zasięgnąć porady lekarza.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik płynu.

Sposób użycia płynu Covi-Sept:

Do higienicznej dezynfekcji rąk: stosować 3ml produktu na umyte i osuszone ręce (czas kontaktu 30 sekund). Do chirurgicznej dezynfekcji rąk: stosować 2 razy po 6-9ml płynu, wcierać w czyste dłonie (czas kontaktu 3 minuty). Do dezynfekcji powierzchni: produkt nanieść bezpośrednio na wybraną powierzchnię (ewentualnie powierzchnię spryskać preparatem), pozostawić do wyschnięcia (czas kontaktu 30 sekund).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z COVI-SEPT płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 1000 ml

2020-04-04

Środki do dezynfekcji rąk sojusznikiem w walce z koronawirusem!

Środki do dezynfekcji rąk sojusznikiem w walce z koronawirusem!
Pandemia koronawirusa paraliżuje życie ludzi na wszystkich kontynentach. Cały świat szuka skutecznego lekarstwa oraz szczepionki, na razie bezskutecznie. Póki co zostaje nam stosowanie się do zaleceń władz przede wszystkim w kwestii niewychodzenia z domu bez potrzeby oraz dokładnego mycia rąk i ich częstego odkażania. Jak skutecznie dezynfekować dłonie? Gdzie kupić preparaty do dezynfekcji skóry?
pixel