Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn x 2 sztuki

  • Wyrób medyczny Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn stanowi pomoc w diagnostyce oraz obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn. Test służy oznaczaniu stężenia plemników w próbce nasienia. Wynik badania można odczytać już w ciągu 5 minut.
  • Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn x 2 sztuki
Producent: Diather
Kod produktu: 40193
55,34 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn:

Saszetka z testem kasetkowym i pipetą nakraplającą – 2szt., pojemnik na próbkę – 2szt., pojemnik z zakraplaczem z roztworem barwiącym – 1szt., pojemnik z zakraplaczem z roztworem płuczącym – 1szt., statyw na próbki – 1szt., karta z procedurą badania – 1szt., instrukcja użycia.

Działanie Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn:

Test Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn to wyrób medyczny umożliwiający oznaczenie stężenia plemników w próbce nasienia. Produkt może być wykorzystywany jako wsparcie w diagnostyce i obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn. Test pozwala określić zawartość plemników w nasieniu w odniesieniu do wartości granicznych, jeśli wynik jest niższy niż poziom testowy 15mln/ml, może to oznaczać oligozoospermię, jak i czynnik męskiej niepłodności.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Magni-Man Test na płodność dla mężczyzn przeznaczony do stosowania w celu kontroli płodności u mężczyzn oraz badania nasienia. Test stanowi wsparcie w diagnostyce i obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu na płodność dla mężczyzn Magni-Man:

Przed zastosowaniem przeczytać instrukcję użycia. Produkt należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Próbkę nasienia należy pozyskać przez stymulację ręczną bezpośrednio do pojemnika, który znajduje się w zestawie. Najlepiej, aby test wykonać 2-7 dni od ostatniej ejakulacji. Próbka nasienia musi zostać poddana 15 minutowej inkubacji w pojemniku. Czas ten jest potrzebny, aby próbka się upłynniła, co pozwoli przeprowadzić badanie. Nie należy stosować prezerwatyw do pobierania próbki nasienia. Nie stosować próbki pobranej wcześniej niż 12 godzin przed rozpoczęciem testu. Próbkę nasienia należy nanieść na odpowiednie okienko na teście, następnie dodać odczynnik barwiący, a następnie odczynnik płuczący. Wynik odczytać w ciągu dwóch minut.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel