LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi x 10 sztuk

  • Wyrób medyczny LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi do stosowania wraz z aparatem LipidPro służy ilościowemu oznaczeniu profilu lipidowego we krwi kapilarnej, surowicy i osoczu. Odpowiedni do użytku profesjonalnego i domowego.
  • LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi x 10 sztuk
Producent: Diather
Kod produktu: 3431
177,79 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi:

Paski testowe – 10szt., kapilary do nakładania próbki krwi, instrukcja użycia.

Działanie LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi:

LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi to wyrób medyczny do ilościowego oznaczania profilu lipidowego we krwi kapilarnej, surowicy i w osoczu. Paski te są przeznaczone do stosowania wraz z aparatem LipidPro. Jeden test umożliwia oznaczenie czterech parametrów: TC – cholesterol całkowity (10-400mg/dl), HDL – cholesterol frakcji HDL (25-80mg/dl), LDL – cholesterol frakcji LDL, TG – triglicerydy (50-600mg/dl). Paski cechują się wysoką wiarygodnością wyniku stężenia poszczególnych frakcji profilu lipidowego. Nie wymagają kodowania, a technologia RFID gwarantuje dokładność wyniku. Do badania potrzebna jest niewielka próbka krwi (5mcl), co jest niewątpliwą zaletą wyrobu. Możliwe jest także dołożenie próbki krwi na pasek podczas testu. Udogodnieniem jest także to, że wynik uzyskuje się w zaledwie 2 minuty. Paski testowe LipidPro spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące standardu jakości określone w Dyrektywie 98/79/EC.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny LipidPro Paski testowe do pomiaru profilu lipidowego we krwi przeznaczony do stosowania z aparatem LipidPro do ilościowego oznaczania profilu lipidowego we krwi kapilarnej, surowicy i w osoczu. Można stosować w warunkach domowych, odpowiedni do użytku profesjonalnego.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Pasków testowych do pomiaru profilu lipidowego we krwi LipidPro:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Należy zapoznać się z instrukcją użytkowania przed zastosowaniem. Pasek włożyć do aparatu. Nakłuwaczem nakłuć opuszkę palca, następnie próbkę krwi nanieść na pasek testowy. Odczytać wynik.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel