FERVEX x 8 saszetek

  • Jedna saszetka leku Fervex zawiera aż trzy substancje czynne, które łagodzą objawy grypy i przeziębienia. Działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo paracetamol został wzmocniony udrożniającym nos maleinianem feniraminy oraz witaminą C.
  • FERVEX x 8 saszetek
Producent: Upsa
Kod produktu: 7229
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
19,47 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:

Zawartość w 1 saszetce: paracetamol – 500mg, kwas askorbowy – 200mg, maleinian feniraminy – 25mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza – 11,5g, bezwodny kwas cytrynowy, guma akacjowa, sacharyna sodowa, naturalny aromat cytrynowo-rumowy.

Działanie:

Fervex to złożony lek, który zawiera w składzie aż trzy substancje czynne. Paracetamol to jeden z najbardziej popularnych środków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, dzięki czemu pomaga łagodzić wysoką temperaturę, często występującą w infekcjach. Maleinian feniraminy zmniejsza dyskomfort związany z zatkanym nosem i łzawieniem oczu. Ze względu na swoją zdolność do redukowania przekrwienia i obrzęków błon śluzowych udrożnia nos, ułatwia oddychanie, ogranicza kichanie oraz łzawienie. Całości działania przeciwgrypowego dopełnia witamina C, która wzmacnia funkcjonowanie układu odpornościowego.

Fervex jak stosować:

Lek Fervex polecany w celu doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębień i stanów grypopodobnych z występującym bólem głowy, gorączką, zapaleniem błony śluzowej nosa i gardła. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 15. roku życia.

Informacje dodatkowe:

Lek zawiera sacharozę. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu, ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek, jaskry z zamkniętym katem przesączania, przerostem prostaty z utrudnionym oddawaniem moczu, nietolerancji fruktozy, zespołu złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoboru sacharazy-izomaltazy, stosowania innych preparatów zawierających paracetamol oraz u dzieci poniżej 15. roku życia. Nie zaleca się przyjmowania leku kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 15. roku życia: 1 saszetka 2-3 razy na dobę. Pomiędzy dawkami należy zachować co najmniej 4 godziny przerwy. W przypadku zaburzeń czynności nerek odstępy czasowe pomiędzy dawkami powinny wynosić 8 godzin. Zawartość saszetki rozpuścić w szklance wody. Wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Całkowita dawka paracetamolu nie może przekraczać 4g na dobę. Bez konsultacji z lekarzem lek przyjmować maksymalnie przez 5 dni.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o FERVEX x 8 saszetek

5.00
Liczba opinii: 19
5
16
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2015-03-06
O dziwo - działa. Nie mam przekonania do takich produktów, ale rzeczywiście w ciągu jednej doby mocna poprawa.
Irena, Aleksandrów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-02-18
Moim zdaniem jedyny lek z tej grupy produktów, który faktycznie pomaga - i to na prawdę szybko, w ciągu doby.
Bożena, Mroziska
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-02-13
Po dawkach i nocy, choroby już nie było. Faktycznie bardzo szybka pomoc na przeziębienia, polecam.
Marian, Staw
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-30
Myślalem, że to kolejny cud telewizyjny, a rzeczywiście na przeziębienie pomógł bardzo szybko.
Radek, Raczków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-23
Super. 3 dni temu byłam mocno przeziębiona, smarkałam i kaszlałam, a dzisiaj nie ma śladów po przeziębieniu. Niczego innego nie brałam.
Karolin, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2015-01-07
Chyba jedyny tego typu lek, który faktycznie pomaga. Polecam.
Jakub, Wodrzyn
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-23
Jeden ze stałych leków w apteczce, rewelacyjnie radzi sobie z przeziębieniem.
Adam, Wieluń
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-12-09
W zasadzie jedyny lek, który faktycznie bardzo mi pomaga, a zawsze biorę pod raz pierwszy zaraz po pierwszych objawach przeziębienia.
Patryk, Przemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-27
Szybko usuwa objawy przeziębienia - u mnie nawet tego samego dnia robi się lepiej, tak więc polecam.
Maja, Zamość
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-20
Bardzo szybka pomoc w przypadku przeziębienia - a przyznaję, że większość takich leków zwyczajnie nic nie daje.
Ola, Biała
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-11-03
Stosuję doraźnie i faktycznie pomaga. Dosyć szybko - w zasadzie u mnie przeziębienie znika w 48h.
Paulina, Wilanów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-10-31
Wprawdzie trochę czekam na efekt, ale rzeczywiście przeziębienia skutecznie to eliminuje.
Jacek, Nawrotów
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-10-27
To chyba pierwszy lek, który faktycznie pomaga mi przy przeziębieniach - polecam.
Jacek, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-09-11
Pomaga. Nie od razu, ale po kilku saszetkach jest lepiej.
Kacper, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie1
5/5
2014-08-18
U mnie przy szybkiej reakcji udaje się problem całkowicie wyeliminować. Stosuję to doraźnie i faktycznie pomaga, bo choroba szybko znika, u mnie nawet w 24h.
Adela, Warka
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
5/5
2014-07-04
Działa. U mnie przy przeziębieniu kilka saszetek rozwiązuje problem. A sprawdzone już wiele razy. U mojej żony podobnie.
Jacek, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2010-10-24
Fervex to sprawdzony przeze mnie i ceniony środek na grypę. Szybko rozprawia sie z katarem i gorączką a ponadto zapewnia dobry sen. W tej aptece mogłam go kupić po dobrej cenie.
Alicja, Krasnobród
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2010-10-05
Fervex jest dla mnie najlepszym sposobem na przegonienie objawów przeziębienia. Najlepiej wypić na ciepło i położyć się do łóżka.
Anna, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2010-09-26
Ferwex bardzo mi pomaga podczas przeziebienia i grypy.Wystarczy przy lekkim przeziębieniu 2 razy dziennie ,to szybko przechodzi.
Urszula, Toszek
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z FERVEX x 8 saszetek

2015-03-09

Paracetamol - kiedy potencjalne bezpieczeństwo przegrywa ze śmiercią?

Paracetamol - kiedy potencjalne bezpieczeństwo przegrywa ze śmiercią?
W kontekście ostatnich wydarzeń związanych ze śmiercią zdrowego mężczyzny po przedawkowaniu Paracetamolu, napiszemy Wam kilka słów na temat tej przeciwbólowej substancji i tego na ile jej przedawkowanie jest niebezpieczne.

Paracetamol to substancja o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym określana mianem skutecznej i bezpiecznej. Dzięki temu jest on tak powszechnie używany zarówno przez pacjentów jak i producentów leków. Należy jednak pamiętać, że istnieją granice których w przypadku wszystkich leków nie wolno przekraczać.
2018-11-18

Top 10 kompleksowych preparatów na przeziębienie

Top 10 kompleksowych preparatów na przeziębienie
Sezon na grypę i przeziębienie w pełni, jeśli do tej pory nie zadbałeś o swoją odporność, możesz mieć mały problem! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ranking najlepiej sprzedających się leków łagodzących objawy przeziębienia dostępnych w naszej aptece. Ranking przedstawia preparaty, które cieszą się niezmiennie wysoką popularnością wśród naszych klientów. Stały popyt na te marki z pewnością dowodzi skuteczności ich działania!
pixel