THERAFLU ExtraGrip x 6 saszetek
15.72 / 1szt.
In stock
Produkt:
dostępny
Wysyłka w 1 dni
Koszt od 6,99 zł
Producent: Novartis
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeziębienia, grypa
  3. Przeziębienia, grypa
  4. THERAFLU ExtraGrip x 6 saszetek

THERAFLU ExtraGrip x 6 saszetek

  • Theraflu ExtraGrip w saszetkach, daje szybki efekt znoszący dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu. Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo oraz skutecznie udrażnia nos znosząc utrudniający swobodny oddech obrzęk błony śluzowej.

Skład:
(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym 12,6 mg sacharoza, żółcień pomarańczowa i 42,2 mg sodu.

Działanie:
Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działa pzreciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian feniraminy - substancja przeciwhistaminowa zmniejszająca produkcję wydzieliny w nosie.

Wskazania:
Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle
kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
Febrisan Tabs x 12 tabletek

Febrisan Tabs x 12 tabletek

13,48 zł
Produkt dostępny
HERBICOL Maść 75ml

HERBICOL Maść 75ml

16,97 zł
Produkt dostępny
ASCORUTICAL x 30 kapsułek

ASCORUTICAL x 30 kapsułek

9,26 zł
Produkt dostępny
Argol Grip maść 40g

Argol Grip maść 40g

10,64 zł
Produkt dostępny
ZDROVIT Gripovita Forte x 10 saszetek

ZDROVIT Gripovita Forte x 10 saszetek

14,34 zł
Produkt dostępny
PELBEZ + płyn 120ml

PELBEZ + płyn 120ml

18,68 zł
Produkt dostępny
FENSPOGAL 2mg/ml syrop 150ml

FENSPOGAL 2mg/ml syrop 150ml

16,42 zł
Produkt dostępny
PUMO VAP BEBE żel rozgrzewający 30ml

PUMO VAP BEBE żel rozgrzewający 30ml

18,44 zł
Produkt dostępny
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij