Aspirin Pro 500mg x 80 tabletek
63.67 / 1szt.
In stock
Produkt:
dostępny
Wysyłka w 1 dni
Koszt od 6,99 zł
Producent: Bayer
Typ preparatu: lekPrzechowywanie: temperatura pokojowa
Do przechowalni
Tutaj jesteś:
  1. Strona główna
  2. Przeciwbólowe, Gorączka
  3. Aspirin Pro 500mg x 80 tabletek

Aspirin Pro 500mg x 80 tabletek

  • Aspirin Pro to lek, który dzięki zawartości kwasu acetylosalicylowego działa przeciwagregacyjnie. Skutecznie obniża podwyższoną temperaturę ciała oraz łagodzi dolegliwości bólowe (o niewielkim i przeciętnym nasileniu).

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny. Otoczka: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynian.

Działanie:
Aspirin Pro jest lekiem przeciwzapalnym. Działa na bazie kwasu acetylosalicylowego, który w efekcie blokowania czynności enzymu cyklooksygenazy (COX-1) powoduje spadek gorączki oraz złagodzenie bólu (o niewielkim i umiarkowanym nasileniu). Ponadto działa przeciwagregacyjnie i ogranicza skłonność płytek krwi do zlepiania się. Aspirin Pro ma postać wygodnych w przełykaniu tabletek.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na substancje składowe leku
- równoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na 7 dni albo większych
- choroba wrzodowa żołądka i (bądź) dwunastnicy
- ataki astmy oskrzelowej wywołane stosowaniem salicylanów bądź substancji o podobnym działaniu, przede wszystkim NLPZ,
- ciąża
- niewydolność wątroby, nerek, serca
- skaza krwotoczna
- podawanie leku dzieciom poniżej 12 lat w przebiegu infekcji pochodzenia wirusowego

Wskazania:
Zaleca się wykorzystywanie leku u osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia w czasie leczenia podwyższonej temperatury ciała i/bądź bólu o niewielkim albo przeciętnym nasileniu.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. U osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia stosować jednorazowo 1 tabletkę. W razie potrzeby dawkę tę można zażyć ponownie po upływie przynajmniej 4h. W uzasadnionych przypadkach u osób dorosłych można stosować 2 tabl. jednorazowo. Nie stosować więcej niż 6 tabl./24h. Lek można przyjmować nie dłużej niż przez 3 dni (przy gorączce) albo 3-4 dni (przy bólu).

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Inne produkty z tej kategorii:
OLFEN PATCH plastry x 5 sztuk

OLFEN PATCH plastry x 5 sztuk

32,22 zł
Produkt dostępny
DEXAK 0,025g x 30 tabletek

DEXAK 0,025g x 30 tabletek

39,69 zł
Produkt dostępny
THERAPEARL Barki, szyja x 1 sztuka

THERAPEARL Barki, szyja x 1 sztuka

55,30 zł
Produkt dostępny
IBUPROM x 96 tabletek

IBUPROM x 96 tabletek

33,96 zł
Produkt dostępny
APAP 0,5 x 100 tabletek

APAP 0,5 x 100 tabletek

33,98 zł
Produkt dostępny
* Przed użyciem leków zapoznaj się z jego ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczace działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij