Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Historia i-Apteka.pl

Historia Apteki Internetowej i-Apteka.pl
Od początku po dzień dzisiejszy

 

Apteka internetowa i-Apteka.pl, została uruchomiona w internecie w grudniu 2005 roku i była jedną z pierwszych aptek internetowych w Polsce (w tym czasie działała tylko jedna apteka internetowa).

Ten cały czas od 2005 roku do dziś, pozwolił nam na uzyskanie ogromnego doświadczenia, jakie potrzebne jest by sprawnie i fachowo dostarczać do Państwa domów leki, kosmetyki i inne produkty medyczne.

Od samego początku, realizacją Państwa zamówien zajmuje się apteka tradycyjna, istniejąca od 1942 roku! Jest to Apteka Miejska, mieszcząca się przu ul. Warszawskiej 17, w niewielkim miasteczku Grodków, w województwie opolskim. Od samego początku, nasza apteka stawia na jakość obsługi i to jest dla nas priorytetem. Mimo ciągle zwiększającej się liczbie zamówień - staramy się utrzymywać jakość obsługi porównywalną z okresem - kiedy wysyłaliśmy tylko 10 paczek dziennie. By to osiągnąć - grono pracowników ciągle się powiększa - by sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Nasz apteka - zatrudnia 16 osób - m.in. magistrów farmacji oraz techników farmacji z wieloletnim doświadczeniem, co daje Państwu gwarancje fachowości i możliwość uzyskania odpowiedniej porady związanej ze zdrowiem oraz zakupowanymi lekami i inny produktami. Nasza apteka - sprawnie i szybko realizuje zamówienia nawet w okresie wzmożonej ilości zamówień (np. okres przedświąteczny) - co umożliwia duża liczba osób obsługujących proces realizacji i wysyłki zamówień.

W całym okresie działalności apteki internetowej, uzyskaliśmy wiele wyróżnień. Nasza apteka internetowa zajęła m.in. 2 miejsce w rankingu aptek internetowych w teście Magazynu Komputer Świat, pierwsze miejsce wśród aptek internetowych w rankingu Wprost i Money.pl i wiele innych wyróżnień.

Obecnie jesteśmy jedną z największych aptek internetowych w Polsce, za co pragniemy Państwu podziękować, że wybieracie jakość i indywidualne podejście do klienta. 

pixel