Preparaty na kleszcze i komary

( ilość produktów: 65 )

Potrzebujesz pilnie preparaty na kleszcze i komary? Dobrze trafiłeś! Nasza apteka internetowa oferuje najlepsze repelenty dostępne na rynku – z przeznaczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pamiętamy o tym, że ochrona przed uciążliwymi atakami insektów musi być nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna! - dlatego w sprzedaży oferujemy produkty renomowanych producentów, którzy zapewniają o posiadaniu niezbędnych badań i atestów. Na stronie naszej apteki, znajdziemy także środki łagodzące oraz zmniejszające objawy już zaistniałych ukąszeń, które także warto mieć w domowej apteczce. Dowolność wyboru w produktach jest naprawdę imponująca, dzięki czemu każdy może dopasować środek do własnych potrzeb i oczekiwań.

Preparaty nie tylko przeciw ukąszeniom, ale także na łagodzenie ukąszeń

Spray na kleszcze jest wygodny w użyciu i cechuje się szybkim i efektywnym działaniem. Wybrany płyn wystarczy rozpylić na ubranie lub bezpośrednio na skórę z odległości ok.15-20 cm, a w razie potrzeby czynność powtarzać zgodnie z wytycznymi wskazanymi na opakowaniu. Preparaty na kleszcze w postaci sprayu, skutecznie odstraszają nieproszonych gości nawet do 5 godzin po użyciu! Podobnie działają preparaty na komary, które po aplikacji na odsłonięte partie ciała, zapewniają ochronę przed owadami przez wiele godzin. Alternatywą dla produktów w aerozolu są mleczka i żele oparte m.in. na naturalnych olejkach eterycznych. Aby uzyskać efekt odstraszający, środki na kleszcze i komary należy wetrzeć w ciało i powtarzać czynność co kilka godzin. Polecanym, bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem są również specjalne opaski na nadgarstek. To szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości regularnego stosowania sprayów czy żeli. Bransoletka zapewnia nieprzerwane zabezpieczenie przed kleszczami, komarami, meszkami i innymi insektami nawet do 350 godzin od pierwszego użycia.

Akcesoria do bezpiecznego usuwania kleszczy

Poza preparatami zapobiegającymi ukąszeniom oraz kojącymi ugryzienia oferujemy także profesjonalne produkty przeznaczone do usuwania pajęczaków. Przyrządy te umożliwiają szybkie, bezbolesne i bezpieczne pozbycie się kleszcza z każdej partii ciała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej apteki.

 

Poradnik: Jak wyjąć kleszcza

 

pixel