Preparaty na kleszcze i komary

( ilość produktów: 67 )

Potrzebujesz pilnie preparaty na kleszcze i komary? Dobrze trafiłeś! Nasza apteka internetowa oferuje najlepsze repelenty dostępne na rynku – z przeznaczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pamiętamy o tym, że ochrona przed uciążliwymi atakami insektów musi być nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna! - dlatego w sprzedaży oferujemy produkty renomowanych producentów, którzy zapewniają o posiadaniu niezbędnych badań i atestów. Na stronie naszej apteki, znajdziemy także środki łagodzące oraz zmniejszające objawy już zaistniałych ukąszeń, które także warto mieć w domowej apteczce. Dowolność wyboru w produktach jest naprawdę imponująca, dzięki czemu każdy może dopasować środek do własnych potrzeb i oczekiwań.

Ukąszenia komarów i kleszczy mogą mieć przykre następstwa. Dlatego w sezonie letnim warto stosować skuteczne preparaty, które pomagają się przed nimi ochronić. Produkty dostępne na stronie i-Apteka.pl umożliwiają spędzanie czasu w plenerze bez obaw o bolesne i swędzące ukąszenia. Stosując preparaty na komary i kleszcze, można też uniknąć poważnych konsekwencji, takich jak zachorowanie na boreliozę i odkleszczowe zapalenie opon mózgowych.

Co odstrasza komary i kleszcze?

W ochronie przeciw komarom oraz kleszczom można stosować wiele różnych preparatów. Większość z nich działa na kilka rodzajów insektów, w tym kleszcze, komary i meszki. Dostępne w tej kategorii produkty to między innymi spraye, żele oraz mleczka. Niektóre z nich są przeznaczone dla dzieci, inne dla osób dorosłych. Natomiast po ukąszeniu warto stosować preparaty, które łagodzą jego skutki. To przede wszystkim różnego rodzaju żele, płyny oraz maści przeznaczone do stosowania na skórę. Poza tym i-Apteka.pl oferuje przyrządy służące do bezpiecznego usuwania kleszczy oraz jadu owadów.

Preparaty nie tylko przeciw ukąszeniom, ale także na łagodzenie ukąszeń

Spray na kleszcze jest wygodny w użyciu i cechuje się szybkim i efektywnym działaniem. Wybrany płyn wystarczy rozpylić na ubranie lub bezpośrednio na skórę z odległości ok.15-20 cm, a w razie potrzeby czynność powtarzać zgodnie z wytycznymi wskazanymi na opakowaniu. Preparaty na kleszcze w postaci sprayu, skutecznie odstraszają nieproszonych gości nawet do 5 godzin po użyciu! Podobnie działają preparaty na komary, które po aplikacji na odsłonięte partie ciała, zapewniają ochronę przed owadami przez wiele godzin. Alternatywą dla produktów w aerozolu są mleczka i żele oparte m.in. na naturalnych olejkach eterycznych. Aby uzyskać efekt odstraszający, środki na kleszcze i komary należy wetrzeć w ciało i powtarzać czynność co kilka godzin. Polecanym, bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem są również specjalne opaski na nadgarstek. To szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości regularnego stosowania sprayów czy żeli. Bransoletka zapewnia nieprzerwane zabezpieczenie przed kleszczami, komarami, meszkami i innymi insektami nawet do 350 godzin od pierwszego użycia.

Akcesoria do bezpiecznego usuwania kleszczy

Poza preparatami zapobiegającymi ukąszeniom oraz kojącymi ugryzienia oferujemy także profesjonalne produkty przeznaczone do usuwania pajęczaków. Przyrządy te umożliwiają szybkie, bezbolesne i bezpieczne pozbycie się kleszcza z każdej partii ciała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej apteki.

Poradnik: Jak wyjąć kleszcza

pixel