Domowe testy diagnostyczne do wykrywania chorób

( ilość produktów: 55 )

Testy diagnostyczne domowego użytku, służące do samodzielnej profilaktyki i ewentualnego wykrywania we wczesnym stadium różnego rodzaju chorób - głównie na podstawie próbki moczu lub kropli krwi. Testy na alergię, wykrywające krew utajoną w kale, wykrywające białko w moczu i określające ewentualną infekcję dróg moczowych, testy na celiakię, oznaczające poziom cholesterolu, wykrywające helicobacter, badające poziom glukozy we krwi, test PSA oraz wykrywający infekcje intymne u kobiet. Wszystkie testy posiadają wysoką skuteczność, są proste w użyciu, czytelne i nieinwazyjne. Nie wymagają wizyty w laboratorium i udziału osób trzecich.

Domowe testy diagnostyczne są łatwe do przeprowadzenia i umożliwiają wczesne wykrywanie wielu chorób. Doskonale sprawdzają się w sytuacji utrudnionego dostępu do lekarza, gdy pacjent chce potwierdzić stan swojego zdrowia. Pozwalają na szybkie uzyskanie wyniku, co pozwala na natychmiastowe podjęcie dalszych kroków i leczenie. Test na wykrywanie chorób pozwala na samodzielną diagnostykę bez konieczności oczekiwania w kolejce do laboratorium. Nie może jednak zastąpić wizyty u specjalisty w sytuacji potwierdzenia pozytywnego wyniku lub pogarszającego się stanu zdrowia oraz samopoczucia.

Rozwój nowych technik diagnostycznych sprawił, że testy wykonywane pierwotnie wyłącznie w laboratoriach możliwe są do przeprowadzenia samodzielnie w domu. W ten sposób można wykonać między innymi testy na Helicobacter, test na krew utajoną w kale i test na nietolerancję glutenu. W tej samej kategorii dostępny jest też test na Covid, test na niedobór żelaza we krwi oraz test do badania wód płodowych, który umożliwia wykrycie przedwczesnego pęknięcia błon płodowych u ciężarnej kobiety. Szerokie możliwości domowej diagnostyki stanowią duże udogodnienie dla pacjentów.

pixel