Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Informacje

i-Apteka.pl Gwarantuje:

100% gwarancja oryginalności produktów - nasz apteka internetowa oparta jest o tradycyjną aptekę z koncesją Ministerstwa Zdrowia, która na rynku istnieje od kilkudziesięciiu lat. Wszystkie leki, suplementy diety, kosmetyki, sprzęty medyczne i inne - kupujemy od koncesjonowanych hurtowni lub bezpośrednio od producentów i dystrybutorów. Dzięki tej polityce - mają Państwo 100% pewność, że kupowane u nas leki i inne produkty są oryginalne.
 

Właściwe przechowywanie - nasze magazyny spełniają wszystkie normy jakie są narzucane koncesjonowanym aptekom. Są to pomieszczenia klimatyzowane, gdzie temperatura nie przekracza 24 stopni C - nawet w upalne lato. Takiego bezpieczeństwa nie dają Państwu sklepy czy inni sprzedawcy. Pamiętajcie Państwo, że leki to substancje chemiczne, które przechowywane np. w kiosku w którym latem temperatura za szybą dochodzi do 60 stopni C, mogą tracić swoje właściwości. 


Obsługa doświadczonego personelu
- Cały proces obsługi Państwa zamówień prowadzony jest przez doświadczony i fachowy personel (technicy farmacji, mgr farmacji). Daje to Państwu pewność, że każde pytanie skierowane do nas czy to drogą mailową czy telefoniczną, zostanie rozpatrzone przez fachowców.


Pełny kontakt z klientem
- podczas całego etapu realizacji zamówienia, kontaktujemy się z Państwem drogą elektroniczną (e-mail), informując o procesie realizacji zamówienia, a na koniec o wysyłce i numerze przesyłki wraz z linkiem do śledzenia jej na stronie firmy kurierskiej. Jeżeli sprawa jest pilniejsza, np. nagły brak towaru, kontaktujemy się również telefonicznie z Państwem, by nie przedłużać procesu realizacji zamówienia i sprawnie dostarczyć zamówienie do Państwa.


pixel