Mleczka i kremy z SPF, żele łagodzące po opalaniu Ziaja

( ilość produktów: 13 )

Efekt pięknej i zdrowej opalenizny można uzyskać tylko wtedy, gdy korzystanie z kąpieli słonecznych jest rozsądne. Bardzo ważne są tu kosmetyki Ziaja, które chronią skórę przed groźnymi konsekwencjami zbyt intensywnego opalania. Kosmetyki do opalania należy stosować przed każdym wyjściem na słońce. To pozwoli uniknąć oparzeń, nieestetycznych przebarwień i opóźni procesy starzenia. Pomoże też ograniczyć ryzyko rozwoju chorób nowotworowych skóry.

Zalety kosmetyków Ziaja

Jednymi z najczęściej wybieranych preparatów do ochrony skóry przed słońcem są kosmetyki Ziaja. Na ich popularność wpływają liczne zalety. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim skuteczność, którą zapewnia odpowiedni skład preparatu. Bardzo ważne są zawarte w nich filtry UVA i UVB, dzięki którym kosmetyk zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Stopień ochrony zależy od wysokości filtra. Wspomagająco w kosmetykach mogą znaleźć się także inne, cenne składniki, jak wykazująca działanie antyoksydacyjne witamina C oraz E, a także D-panthenol.

 

Ziaja GdanSkin - co charakteryzuje tę serię?

Ziaja GdanSkin to wyjątkowa linia kosmetyków ochronnych, stworzonych z myślą o skórze wymagającej intensywnej ochrony przed słońcem. Cechą charakterystyczną tych produktów jest innowacyjne połączenie filtrów ochronnych SPF z pielęgnacją skóry na najwyższym poziomie. Emulsje do opalania Ziaja GdanSkin to prawdziwa tarcza ochronna dla Twojej skóry. Dzięki zawartości wysokiej jakości filtrów UVA i UVB, chronią skórę przed negatywnym wpływem słońca, jednocześnie pozwalając zadbać o jej właściwe nawilżenie i odżywienie.

 

Ziaja Sopot Sun - czym wyróżnia się ta linia kosmetyków?

Linia Ziaja Sopot Sun to specjalistyczne kosmetyki do opalania, które oprócz skutecznej ochrony przeciwsłonecznej zapewniają także działanie pielęgnacyjne. Mleczka nawilżające z SPF Ziaja Sopot Sun, opracowane na bazie naturalnych składników, intensywnie nawilżają i odżywiają skórę, zapewniając jej jednocześnie ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Z kolei mleczka po opalaniu z wapniem Ziaja Sopot Sun to doskonałe rozwiązanie na kojące podrażnienia i regenerację skóry po długotrwałym przebywaniu na słońcu.

 

Emulsje do opalania dla dzieci Ziajka - bezpieczne dla najmłodszych

Każdy rodzic wie, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie delikatnej skóry dziecka przed słońcem. Emulsje do opalania dla dzieci Ziajka są tworzone z myślą o najmłodszych i zawierają składniki o działaniu nawilżającym, łagodzącym i kojącym. Są bezpieczne dla skóry i posiadają wysoki filtr SPF, dzięki czemu gwarantują bezpieczną i zdrową zabawę na słońcu.

    pixel