Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Kosmetyki i leki dla skóry alergicznej

( ilość produktów: 24 )

Maści, kremy, pudry płynne i inne leki na alergię, które zastosowaniem wskazane są w pielęgnacji skóry alergicznej, silnie podrażnionej i nadkażonej. Środki dostępne w ofercie zawierają: hydrokortyzon, mocznik, propolis i inne substancje, które skutecznie łagodzą wszelkie zmiany skórne, przebiegające z uciążliwym swędzeniem, opuchlizną, pokrzywką i stanami zapalnymi. Większość preparatów, wykazuje działanie antybakteryjne, ściągające, osłaniające oraz miejscowo znieczulające.

Jakie kosmetyki do skóry alergicznej znajdziesz na i-Apteka.pl?

Na i-Apteka.pl znajdziesz kosmetyki do skóry alergicznej takie jak m.in.:
 

  • oliwki do kąpieli leczniczej (np. z linii Allergoff Atopy, które dzięki olejkom bogatym w NNKT doskonale nadają się do pielęgnacji skóry o specjalnych potrzebach).
  • balsamy (np. Cerkopil zawierający kompleks wyjątkowych składników – 18 β-GA i L-Argininy, które łagodzą podrażnienia i świąd skóry),
  • kremy (np. ELO-BAZA polecany w przypadku skóry wrażliwej, suchej i alergicznej).
     

Kosmetyki do skóry alergicznej dostępne na i-Apteka.pl pomogą w zażegnaniu bolesnych i męczących dolegliwości związanych z podrażnioną, zaczerwienioną i suchą skórą.
 

Jakie składniki powinny zawierać kosmetyki i leki dla skóry alergicznej?

W kosmetykach i lekach do skóry alergicznej warto szukać składników, które przywracają odpowiedni poziom nawilżenia (np. olejków roślinnych). Dobrze, jeśli pojawiają się w nich również naturalne składniki o działaniu przeciwzapalnym (np. wyciąg z nagietka). Stan zapalny oraz świąd pomaga złagodzić również np. hydrokortyzon.

    pixel