Vichy dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

( ilość produktów: 14 )

dermokosmetyki Vichy logo

Sekretem Vichy jest woda termalna z Francji - bogata w oligoelementy i sole mineralne. To właśnie dzięki wodzie ze źródeł uzdrowiska Vichy, dermokosmetyki tej marki są wyjątkowe i chętnie wybierane. Laboratoria naukowo-badawcze Vichy nieustannie rozwijają swoje receptury i kosmetyki, aby dostarczać tylko sprawdzone i doskonałej jakości produkty. To właśnie dlatego marka jest polecana przez kosmetologów i dermatologów na całym świecie.

Dla kogo są przeznaczone kosmetyki Vichy?

Asortyment Vichy przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i o każdym typie skóry. Z łatwością, wśród produktów marki, znajdą dla siebie odpowiednie kosmetyki posiadacze cery starzejącej się, wrażliwej czy problematycznej. Wszechstronność Vichy sprawiła, że w swojej ofercie ma kosmetyki do twarzy, ciała, a nawet włosów. Jedną z topowych linii dermokosmetyków Vichy jest Capital Soleil, czyli skuteczna ochrona przeciwsłoneczna. Kolejną zaś jest linia Dermablend do wykonywania perfekcyjnie korygującego makijażu.
 

Zadbaj o kompleksową pielęgnację każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się całą ofertą produktów Vichy dostępnych w naszej aptece.

    pixel