Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Preparaty na rany, oparzenia i owrzodzenia

( ilość produktów: 175 )

Specjalistyczne preparaty, których zadaniem jest dezynfekcja, ochrona i przyspieszenie gojenia się ran, oparzeń, owrzodzeń i tym podobnych uszkodzeń na ciele. Środki wykazujące działanie odkażające, bakteriobójcze i przeciwdrobnoustrojowe. Maści, aerozole, kremy, saszetki, których receptura zawiera - w zależności od wyboru: ekstrakt propolisowy, eter poliwinylobutylowy, kwas borowy, hydrokoloidy, hydrokortyzon i wiele, wiele innych składników działających przeciwzapalnie, przyspieszających proces regeneracji naskórka i przynoszących ukojenie dla skóry - także w stanach alergicznych.

Skuteczne preparaty na oparzenia bez recepty

Do poparzeń w dużej mierze dochodzi w wyniku nieszczęśliwych wypadków. Wystarczy chwilowa nieuwaga, a nasza skóra może ulec uszkodzeniu. Jeśli oparzenie nie jest zbyt głębokie i poważne, warto zastosować preparaty łagodzące, dostępne bez recepty. Spray na oparzenia jest dobrym rozwiązaniem przy bardziej bolących ranach. Dzięki swojej metodzie aplikacji pokrywamy ranę przeciwbólowym i łagodzącym preparatem, bez konieczności dotykania uszkodzonej tkanki. Dobry środek na oparzenia powinien działać na kilku płaszczyznach - antyseptycznie, przeciwbólowo chodząco i łagodząco. W ofercie apteki znajdziemy żele i maści czołowych producentów, które spełniają powyższe wymogi.

Środki na gojenie ran bez recepty

Na rynku znajdziemy także środki na rany skóry. Ich celem jest zabezpieczenie uszkodzonej tkanki przed infekcjami i dalszym „jątrzeniem się”. Bogaty asortyment maści, olejków, płynów i roztworów zadba o szybką i bezbolesną regenerację.

Preparaty na owrzodzenia - po które produkty warto sięgnąć?

Jeśli podczas ran po poparzeniach i urazach zauważymy drobne, liczne pęcherze, warto sięgnąć po preparaty na owrzodzenia. Złagodzą stan zapalny i przyspieszą gojenie się zmian. Maść Szostakowskiego albo żel MaxiBiotic mogą być trafnym wyborem, ze względu na ich szerokie i kompleksowe spektrum działania.

pixel