Leki na hemoroidy - maści, czopki, tabletki

( ilość produktów: 69 )

Hemoroidy to jedno ze schorzeń, które jest zazwyczaj uwarunkowane czynnikami genetycznymi oraz nieprawidłową dietą i siedzącym lub wyłącznie stojącym trybem pracy. Hemoroidy, czyli żylaki odbytu stanowią współcześnie coraz częściej spotykaną chorobę. Ich występowanie wiąże się z przykrymi i uciążliwymi dolegliwościami, które utrudniają choremu codzienne funkcjonowanie. Skuteczny lek na hemoroidy może pomóc w złagodzeniu objawów.

Objawy hemoroidów

Osoby, które cierpią z powodu żylaków odbytu, mogą uskarżać się na swędzenie odbytu, uczucie wilgotności i ból w czasie defekacji. Problemem może być również krwawienie, a także dyskomfort i poczucie niepełnego wypróżnienia. W celu pozbycia się dolegliwości warto sięgnąć po lek na hemoroidy. Ważna jest też zdrowa dieta i odpowiednia dawka ruchu.

 

Leki na hemoroidy - skuteczne w walce z bólem

W zwalczaniu objawów choroby pomocne będą czopki na hemoroidy i tabletki na żylaki odbytu. Wspomagająco warto stosować również leki uszczelniające naczynia krwionośne. Obrzęk, świąd i pieczenie doskonale złagodzi też maść na hemoroidy. Osobom z żylakami odbytu poleca się stosowanie żelu do higieny intymnej Procto-glyvenol, który wykazuje wielokierunkowe działanie łagodzące objawy, jakie towarzyszą hemoroidom.

pixel