Seboradin - maski, ampułki, odżywki i balsamy do włosów

( ilość produktów: 20 )

Seboradin to tradycyjna receptura w nowoczesnej formie. Seria Seboradin zawiera m.in. kurację przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, kurację w ampułkach przeciw przewlekłemu wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, kurację dla mężczyzn przeciw przedwczesnemu wypadaniu włosów i powstawaniu zakoli, kurację z czarną rzodkwią do włosów przetłuszczających się, skłonnych do wypadania - ale też kuracje przeciwłupieżowe oraz regenerujące.

Seboradin posiada też kuracje dla włosów farbowanych jasnych oraz ciemnych, siwych, normalnych.
 

Seboradin to potwierdzona skuteczność 85% - potwierdzona badaniami in vivo pod kontrolą dermatologiczną.
 

Dobierz odpowiednią kurację do potrzeb swoich włosów.

 

Różnorodne szampony Seboradin do różnych rodzajów włosów

Podstawą udanej pielęgnacji włosów jest odpowiednio dobrany szampon, który dokładnie oczyści skórę głowy i włosy z nagromadzonych zanieczyszczeń. Idealną odpowiedzią na te potrzeby są szampony do włosów Seboradin, które poradzą sobie nawet z pozostałościami preparatów do stylizacji, takich jak lakiery czy żele do włosów. Każdorazowo należy oczywiście dostosować właściwości szamponu do rodzaju włosów, typu i kondycji skóry głowy. W ofercie dostępne są preparaty nawilżające i kojące. Sporą popularnością cieszą się m.in. szampony przeciwłupieżowe, do włosów przetłuszczających się czy wypadających lub farbowanych.

 

Pielęgnujące serum do włosów Seboradin

Skoncentrowane serum do włosów Seboradin zawiera roślinne komórki macierzyste z owoców jabłoni domowej. Skutecznie pobudza procesy komórkowe, a dzięki temu wpływa na wzrost i kondycję włosa, opóźnia starzenie oraz hamuje wypadanie. To kuracja, którą należy stosować codziennie, a witamina B3, B6, biotyna, ekstrakty roślinne i pantenol oraz olejek z orzechów brazylijskich sprawiają, że intensywne zabiegi przynoszą widoczne efekty. Serum zaleca się stosować przez okres co najmniej trzech miesięcy szczególnie w przypadku nadmiernego wypadania włosów oraz przy łysieniu.

 

Ampułki do włosów Seboradin o skoncentrowanej formule

Zamknięte w szklanych buteleczkach ampułki do włosów Seboradin to intensywna kuracja, którą można dopasować do swoich potrzeb. Znaleźć można preparaty do włosów wypadających, osłabionych czy przetłuszczających się, a każda seria to bogactwo cennych naturalnych składników. Specjalną linią są preparaty dla mężczyzn Seboradin, które hamują łysienie androgenowe i wzmacniają włosy, a także ampułki przeciwłupieżowe. Warto kurację przeprowadzić przez trzy miesiące. Systematyczne stosowanie, masaż skóry głowy oraz równomierne rozprowadzenie preparatu pozwalają osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

 

Skuteczne maski i balsamy Seboradin do kompleksowego odżywienia włosów

Intensywną kurację gwarantują maski do włosów Seboradin, jakie oferujemy na i-apteka.pl. Szczególnie zalecane są w przypadku, gdy balsamy czy odżywki okazują się niewystarczające. Gęste i pełne składników odżywczych maski intensywnie regenerują, wnikają głęboko w strukturę pasemek. Są więc podstawą zabiegów pielęgnacyjnych, które z powodzeniem można wykonać w domowym zaciszu. Warto stosować maski jako kompresy, ponieważ wyższa temperatura sprawia, że kosmetyki mogą działać jeszcze efektywniej. Marka proponuje tego rodzaju preparaty przede wszystkim do włosów osłabionych, suchych, wypadających i farbowanych.

 

Balsamy do włosów Seboradin to uzupełnienie działania szamponów. Intensywnie nawilżają, zawierają naturalne składniki, które wnikają w strukturę, a w efekcie bez problemu można dopasować najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb. Balsamy do włosów słabych, wypadających czy przetłuszczających się to skoncentrowane formuły oraz lekka konsystencja. Tym samym to najlepszy sposób na to, by uzyskać wymarzony efekt. Najczęściej szampony i odżywki Seboradin dobiera się w zestawy, a wówczas roślinne ekstrakty oraz najwyższej jakości składniki mogą działać.

    pixel