Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Preparaty pielęgnacyjne i antybakteryjne na skórę

( ilość produktów: 117 )

Preparaty ochronne, pielęgnacyjne, działające antyseptycznie i kojąco na podrażnienia skóry i błon śluzowych. Kremy i maści zapewniające odpowiednie natłuszczenie i nawilżenie naskórka, skutecznie regenerujące pękającą, łuszczącą się skórę oraz działające przeciwzapalnie. Sprawdzone i skuteczne preparaty: Dernilan, Linoderm, Linomag, Unibasis i inne środki przywracające zdrowie i komfort skóry wrażliwej, alergicznej, podrażnionej - zarówno czynnikami biologicznymi, jak i chemicznymi oraz fizycznymi.

Maści i kremy do pielęgnacji skóry

Pękająca, podrażniona i łuszcząca się skóra może stanowić poważny problem i utrudniać codzienne funkcjonowanie. Zmianom skórnym często towarzyszy świąd i ból, a powstałe na skutek pęknięć rany mogą się trudno goić. Zazwyczaj pojawiają się na skutek przesuszenia skóry lub wynikają z choroby. Skuteczne preparaty do pielęgnacji skóry pomagają w rozwiązaniu problemu. Przyspieszają gojenie i koją podrażnienia. To mogą być zarówno maści, jak i kremy do pielęgnacji skóry podrażnionej.

Preparaty regenerujące pękającą i łuszczącą się skórę

W asortymencie i-apteki dostępne są różne preparaty do pielęgnacji skóry, które prowadzą do jej wygojenia i chronią przed kolejnymi podrażnieniami. Wśród nich dostępny jest między innymi Alantan przeznaczony do leczenia niewielkich ran oraz otarć, a także oparzeń skóry. Stosowany jest również przeciw odparzeniom u niemowląt i do pielęgnacji sutków kobiet karmiących. Altabacin to preparat należący do maści do pielęgnacji skóry, który ma skutecznie działanie przeciwbakteryjne. Stosuje się go miejscowo w leczeniu zakażeń bakteryjnych. W tej kategorii dostępne są też inne preparaty o działaniu kojącym, antyseptycznym oraz nawilżającymi regenerującym.

pixel