Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Sposoby płatności

Sposoby płatności za zamówienie
Płacę przed wysyłką lub przy odbiorze

W naszej aptece internetowej, mają Państwo możliwość zapłaty za zamówienie przed jego wysłaniem lub dopiero przy odbiorze zamówienia.

ZAPŁATA ZA ZAMÓWIENIE PRZED WYSYŁKĄ

Aby zapłacić za zamówienie przed wysyłką, należy w koszyku zaznaczyć opcję "Płatność przed wysyłka", jednocześnie wybierając firmę, która dostarczy Państwu zamówienie.
  Płatność

Płatność  

Zaznaczając "Płatność przed wysyłką" wyświetli się Państwu tabela wyboru form zapłaty przed wysyłką (co obrazuje zdjęcie obok).

Do wyboru Państwa pozostają:

- Wiele przelewów on-line - kanał płatności natychmiastowych. Wybierając ten sposób zapłaty, będą mogli Państwo zapłacić za zamówienie w systemie on-line, np. przelewy on-line: mTransfer, Płace z Inteligo, MultiTransfer i wiele innych. Płatności takie - rozliczane są natychmiast i przekazywane do naszego sklepu maksymalnie po 1 godzinie. 

- Tradycyjny przelew - wybierając tą formę płatności, zapłacą Państwo za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Wyświetli się Państwu numer konta na które należy przelać cała kwote za zamówienie. W tytule przelewu należy koniecznie podać numer zamówienia. Przelewu takiego mogą Państwo dokonać w swoim banku lub na poczcie. (Prosze pamiętać jednak, że przelew zlecany na Poczcie Polskiej - dostarczany jest dopiero po 2-3 dniach roboczych, stąd też zalecamy wykonywanie przelewów w banku. Numery kont znajdą Państwo poniżej.

- Karta Płatnicza eCard.pl - karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro

- Zapłacę później - wybierając tą opcję, mogą Państwo zdecydować się na formę zapłaty nieco później. Odpowiednie instrukcje do wyboru płatności otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym zamówienie.

Na Państwa płatności czekamy do 10 dni od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie, zamówienia zostają anulowane, jednak pozostają one w naszej bazie danych i są możliwe do przywrócenia.

Numery kont bankowych dla płatności zwykłym przelewem (Przelew bankowy):

Wojtal Sp. z o.o.
ul. Warszawska 17
49-200 Grodków

KONTO DLA PRZELEWÓW KRAJOWYCH:
PKO BP
nr konta: 09 1020 3668 0000 5002 0286 0435
w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia (Nr zamówienia:)

KONTO DLA PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH:
IBAN: PL 57 1050 1490 1000 0023 1738 2683
SWIFT: INGB PL PW
(W przypadku przelewów z zagranicy, należy zaznaczyć opcję poniesienia kosztów przelewu przez nadawce przelewu - czyli zamawiającego).
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia (Nr zamówienia:)

Zdjęcie obrazuje metody płatności jakie pozostają Państwu do wyboru korzystając z zapłaty za pomocą Przelewy24.pl Płatność

ZAPŁATA ZA ZAMÓWIENIE PRZY ODBIORZE

Wybierając tą formę zapłaty - zapłacą Państwo gotówką przy odbiorze zamówienia u kuriera firmy UPS lub Listonosza/Na Poczcie.
  Płatnośćpixel