Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Zioła i herbaty w saszetkach i liściach

( ilość produktów: 623 )

Zioła w czystej, sypkiej postaci oraz zioła fix, mieszanki ziołowe i herbaty o różnym składzie i na różne dolegliwości, tabletki ziołowe, naturalne syropy i soki. Sprawdzeni i wzorowi producenci: Flos, Herbapol, Kawon, Herbaflos. Surowce wskazane w problemach żołądkowych i trawiennych, poprawiające krążenie żylne, wpływające na pamięć i koncentrację oraz działające sedatywnie. Zioła dla odchudzających się i cierpiących na zaparcia, mieszanki i herbaty detoksykujące i oczyszczające organizm oraz regulujące poziom cukru i cholesterolu we krwi.

Herbatki i zioła w saszetkach oraz w postaci sypkiej otrzymywane z różnych części roślin mogą być stosowne wspomagająco w zwalczaniu rozmaitych dolegliwości. Od lat znane jest ich dobroczynne działanie, polegające na korzystnym wpływie na funkcjonowanie różnych narządów i układów. Herbaty ziołowe mogą być stosowane jako napary do picia oraz do użytku zewnętrznego, np. w formie okładów.

Herbatki ziołowe - na jakie dolegliwości można je stosować?

Dostępne w naszej aptece preparaty mogą być stosowane na rozmaite dolegliwości. Znajdują się wśród nich herbatki na cholesterol, wspomagające działanie wątroby, dla diabetyków, próbujących zrzucić zbędne kilogramy, a także herbatki wzbogacające dietę w ważne witaminy i minerały oraz wiele innych. W tej kategorii dostępne są również preparaty o wspomagającym leczenie działaniu w płynie oraz syropy.

Jak parzyć ziołowe herbaty?

Zioła w saszetkach pozwalają na proste i szybkie przygotowanie naparu. Wystarczy jedną torebkę zalać wrzącą wodą i pozostawić na kilka minut pod przykryciem do zaparzenia.

pixel