Dr Irena Eris

( ilość produktów: 110 )

eris kosmetykiNajlepszymi kosmetykami są te, które mają jasno określony cel zastosowania. Takie właśnie są produkty firmy Eris Pharmaceris. Producenci stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo, jakość oraz zadowolenie konsumenta. Te ostatnie najlepiej zdobyć poprzez uzyskane rezultaty, a te z kolei możliwe są jedynie dzięki ciężkiej pracy profesjonalistów. W firmie Eris Pharmaceris pracuje wielu ekspertów, którzy skrupulatnie opracowują specjalne formuły. Dzięki temu, powstało już aż czternaście wspaniałych serii do różnego rodzaju skóry i problemów z nią związanych. Niemniej jednak jest coś, co je wszystkie łączy – jest to oczywiście pielęgnacja skóry, hipoalergiczność oraz ówczesne badania dermatologiczne i kliniczne.

Bezpieczne kosmetyki Dr Irena Eris

Eris Pharmaceris zapewnia kosmetyki niebywale delikatne dla bardzo wrażliwej skóry oraz małych dzieci. W swoim asortymencie posiada także produkty matujące wykwity na skórze, chroniące przed promieniami słonecznymi, czy też cieszące się dużą popularnością - antycellulitowe. Eris Pharmaceris dba również o włosy, tworząc tym samym różnorodne szampony przeciwłupieżowe i regeneracyjne. Ciekawą i zarazem dość niespotykaną nowością są kremy przeznaczone dla osób, które ukończyły leczenie radioterapią. Owe kremy mają łagodzić i regenerować skórę, a w rezultacie przyczyniać się do owocnej rehabilitacji po ciężkiej chorobie.

Produkty Eris Pharmaceris zyskały uznanie nie tylko wśród osób prywatnych. Wielu dermatologów, farmaceutów, a nawet ginekologów poleca właśnie te kosmetyki. Dowodem na to są liczne wyróżnienia i nagrody, które marka już posiada. Serdecznie zapraszamy do zakupu produktów Eris Pharmaceris w naszej aptece. Zapewniamy oryginalność produktu oraz długi termin przydatności.

pixel