Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Termofory dla dzieci i dorosłych gumowe i z pestek wiśni

( ilość produktów: 8 )

Termofory klasyczne i w nowoczesnych, przyjaznych dla ciała pokrowcach - dla dzieci i dla osób dorosłych, stanowią gorący, miły dla ciała, bezbolesny okład. Za pośrednictwem termoforu, możliwe jest szybkie i bezpieczne, miejscowe ogrzanie ciała, a podane ciepło, działa odprężająco i relaksująco oraz pomaga znosić różnego rodzaju bóle - często wykorzystywane przy bolesnych menstruacji oraz w bólach mięśni w trakcie przeziębienia i grypy.

Przy jakich dolegliwościach będą pomocne termofory?

Termofory to tak naprawdę swoiste „pojemniki”, które umożliwiają magazynowanie ciepła. Obecnie są używane w celu rozluźnienia mięśni i złagodzenia bólu. Jednym z najczęstszych zastosowań są bóle menstruacyjne, w przypadku których pomocne może okazać się umieszczenie termofora w okolicach brzucha. Równie dobrze sprawdzają się jako „ciepły kompres” na plecy lub kark po ciężkim dniu czy męczącym treningu.
 

W związku z tym, że termofor pomaga się rozgrzać, świetnie sprawdza się również w przypadku przeziębienia. Może być także sposobem na ogrzanie się w chłodne wieczory lub po długim spacerze.
 

Termofory z pestek wiśni – co to jest?

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się termofory z pestek wiśni. Ich dużą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do termoforu wypełnionego gorącą wodą nie przegrzewają się – co oznacza, że nie musisz martwić się o poparzenie skóry.
 

Skoro nie napełnia się ich wodą to czym? Suszonymi pestkami wiśni, czyli w 100% ekologicznym materiałem. Co nie oznacza, że ich właściwości rozgrzewające są słabsze. Wręcz przeciwnie – termofory z pestek wiśni świetnie rozgrzewają wybrane miejsce i są proste w użyciu. Wystarczy, że włożysz je na kilka minut do mikrofalówki lub piekarnika.

    pixel