Tabletki na zgagę i wzdęcia - leki i suplementy łagodzące zgagę

( ilość produktów: 175 )

Zgaga, wzdęcia, niestrawność to częste i dokuczliwe dolegliwości ze strony układu pokarmowego, których nie wolno bagatelizować, a w razie powtarzających się epizodów, koniecznym jest zgłoszenie się na konsultację specjalistyczną. W ofercie naszej apteki, znajdą Państwo innowacyjne leki i suplementy diety różnej postaci, które niosą pomoc w łagodzeniu dolegliwości związane z nadkwaśnością żołądka, w przebiegu choroby wrzodowej, kolki jelitowej i innych zaburzeń - także związanych z nieprawidłowym trawieniem i nieprawidłową dietą.

Jedzenie tłustych i ciężkich potraw, stres oraz codzienny pośpiech mogą przyczyniać się do powstawania dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Objawy takie jak ból żołądka, zgaga, czy niestrawność są bardzo uciążliwe i utrudniają wykonywanie codziennych czynności. Sięgając po sprawdzone leki na wzdęcia i niestrawność oraz inne tego typu dolegliwości, można je skutecznie likwidować i przywrócić dobre samopoczucie.

Co na zgagę?

Zgaga może być wynikiem zjedzenia zbyt obfitego posiłku. Często pojawia się u ludzi żyjących w ciągłym pośpiechu, którzy zapominają o regularnych i zdrowych posiłkach, choć jej przyczyną może być też choroba, np. refluks przełykowo-żołądkowy. Leki na zgagę bez recepty mogą pomóc w pozbyciu się nieprzyjemnych objawów.

Objawy zgagi i niestrawności

Dyspepsja, czyli niestrawność może objawiać się występowaniem nudności, wzdęć, zaparć albo biegunki i czkawki. Często towarzyszy im też odbijanie się oraz nieprzyjemny smak w ustach. Inne z objawów to występowanie dużych ilości gazów w przewodzie pokarmowym i wymioty. W poradzeniu sobie z problemem może pomóc lek na zgagę i niestrawność.

pixel