Tabletki na potencję dla kobiet

( ilość produktów: 4 )

Problemy z zajściem w ciążę dotykają coraz więcej osób. Dotyczą zarówno mężczyzn, jak i kobiet i w obu przypadkach powinny być leczone. Choć znacznie popularniejsze stały się preparaty przeznaczone dla panów, warto pamiętać, że na rynku są też dostępne skuteczne środki na potencję dla kobiet.

Tabletki na potencję dla kobiet - jak działają?

Tak jak w przypadku preparatów przeznaczonych dla mężczyzn, tabletki na potencję dla kobiet również podnoszą libido i oddziałują na zintensyfikowanie doznań podczas zbliżenia. Poprzez zwiększony napływ krwi do narządów płciowych, następuje wzmożona wrażliwość na bodźce dotykowe. Ale środki oznaczone jako „na popęd dla niej”, mogą pozytywnie wpływać nie tylko na sferę seksualną. Ze względu na swój bogaty ziołowy skład, dodają energii, wspomagają układ nerwowy i metabolizm, a więc ich działanie ma znacznie szersze zastosowanie, wpływające na cały organizm.

Warto pamiętać, że tabletki na potencję dla kobiet nie mają natychmiastowego działania. Tak jak w przypadku innych suplementów diety, należy stosować je przez dłuższy czas - kilka tygodni - by odczuć zwiększony popęd seksualny. Są bezpieczne w stosowaniu, jeśli oczywiście przyjmuje się je zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce. Powyższej suplementacji zwiększającej libido powinny jednak unikać kobiety będące w ciąży i karmiące piersią.

Kiedy sięgnąć po środki wspomagające potencję u kobiet?

Środki na potencję dla kobiet to nie tylko suplementy diety, które ułatwiają zajście w ciążę, ale również preparaty, które wpływają korzystnie na libido. Problemów zmniejszonego popędu seksualnego można upatrywać między innymi w: przemęczeniu, życiu w ciągłym stresie, natłoku obowiązków, złej diecie, a także przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Mniejszą ochotę na seks mają również kobiety w pierwszych miesiącach po porodzie, a także w okresie menopauzy. Aktywność w tej sferze życia mogą przywrócić dostępne w tej kategorii preparaty. W ich składzie występuje między innymi: korzeń lubczyku, nasiona lnu, liść poziomki, ziele pokrzywy oraz liść Damiana.

 

Jakie składniki zawierają najczęściej tabletki na libido dla pań?

Nasza oferta tabletek na potencję dla kobiet to wyjątkowy sposób na przywrócenie równowagi i pewności siebie. Te preparaty to klucz do uwolnienia się od codziennego stresu i czerpania radości z intymności.

 

Tabletki na libido dla pań zawierają najczęściej m.in.:

 

  1. Ekstrakt z żeń-szenia – stymuluje zmysły i działa jako naturalny afrodyzjak.
  2. Maca korzeń – wspiera hormonalną równowagę, poprawiając nastrój i zwiększając libido.
  3. Tribulus terrestris – zawiera saponiny roślinne, wpływa korzystnie na produkcję hormonów płciowych.
    pixel