Leki i suplementy diety na chorobę lokomocyjną - na mdłości, na nudności

( ilość produktów: 15 )

Preparaty łagodzące mdłości, torsje i inne objawy choroby lokomocyjnej u dzieci i u osób dorosłych. Środki łagodzące objawy uboczne chemioterapii i innych zabiegów medycznych. W ofercie znajdziemy często stosowany i znany Aviomarin zawierający dimenhydraminę oraz środki oparte na naturalnej recepturze z imbirem: Avioplant, Amarin. Oferta zawiera także preparaty homeopatyczne i opaski akupresorowe marki Sea-Band bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży.

Choroba lokomocyjna dotyka wielu osób, zwłaszcza dzieci, ale cierpią na nią również dorośli. Jej objawy są bardzo uciążliwe i mogą skutecznie utrudniać podróżowanie. Występują podczas długotrwałej podróży samochodem albo pociągiem, a także w trakcie lotu samolotem oraz rejsu statkiem. Chorobę lokomocyjną można zwalczać za pomocą dostępnych w naszej aptece preparatów.

Objawy choroby lokomocyjnej

Dolegliwości związane z tą chorobą to przede wszystkim nudności, zawroty głowy oraz wymioty. Odczuwane jest ogólne pogorszenie samopoczucia, a także spadek ciśnienia. Leczenie polega na hamowaniu objawów, w czym pomaga odpowiednio dobrany lek na chorobę lokomocyjną.

Lek na chorobę lokomocyjną - co wybrać?

W i-Apteka.pl dostępnych jest wiele preparatów, które pomagają w zwalczaniu choroby i ułatwiają podróżowanie. Wśród nich oferujemy leki o zróżnicowanym składzie, w tym zawierające imbir albo dimenhydrynat. W tej kategorii znajdą Państwo również opaskę akupresurową dla dorosłych, która w sposób nieinwazyjny znosi objawy choroby lokomocyjnej.

    pixel