Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Allerco - kosmetyki do skóry suchej i skłonnej do alergii

( ilość produktów: 7 )

Allerco kosmetykiAllerco to marka umożliwiającą normalne funkcjonowanie mimo wrażliwej i skłonnej do alergii skóry, oferująca preparaty nowoczesne, które chronione są specjalnym prawem patentowym. Specjalizacją Allerco są preparaty zawierające emolienty, a więc środki tworzące naturalny płaszcz ochronny skóry dzięki dbałości o jej odpowiednie nawilżenie, natłuszczenie i elastyczność. Poleca się je do stosowania w szczególności na skórze niemowląt i dzieci oraz osób dorosłych ze skłonnościami do przesuszania.

Kremy, balsamy i szampony Allerco

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, preparaty Allerco zapewniają skórze długotrwałe nawilżenie, zmniejszenie szorstkości i suchości, przywrócenie równowagi i odbudowę płaszcza lipidowego. Z uwagi na swoją hipoalergiczność i brak substancji zapachowych oraz barwników są bardzo bezpieczne i delikatne.

W naszej aptece dostępny jest szeroki asortyment produktów Allerco, począwszy od szamponów, emulsji i żeli, poprzez balsamy aż do kostek myjących.

Wszystkie produkty są hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie, uzyskując dzięki temu niezbędne atesty będące gwarantem bezpieczeństwa. Mogą być stosowane w przypadku każdego rodzaju skóry, wystarczy znaleźć odpowiedni produkt dla siebie.

Zapraszamy do przejrzenia oferty i skorzystania z ofert promocyjnych!

    pixel