Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Zioła w tabletkach - suplementy diety

( ilość produktów: 61 )

Prozdrowotne właściwości ziół znane są od wieków. W przeszłości, gdy nie było jeszcze dostępu do produkowanych przez człowieka substancji leczniczych, wykorzystywano je powszechnie do zwalczania rozmaitych dolegliwości. Również dziś możemy sięgać po zioła w tabletkach, które dzięki opartemu o naturalne komponenty składowi, nie wywierają szkodliwych skutków ubocznych.

Kiedy sięgnąć po ziołowe tabletki?

Współczesna, dynamiczna i naszpikowana bodźcami rzeczywistość może oddziaływać negatywnie na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Jako reakcja organizmu na docierające do niego cechujące się negatywnym wpływem czynniki mogą pojawić się różne dolegliwości. Do najczęściej spotykanych skutków należy podenerwowanie, bóle głowy, napięcie mięśniowe, utrata wagi, stałe uczucie zmęczenia, trudności w zasypianiu lub utrzymaniu snu, trudności w koncentracji, utrata wagi ciała, aż po dolegliwości związane z funkcjonowanie układu pokarmowego, takie jak biegunki albo wymioty. W zwalczaniu tych dolegliwości mogą pomóc ziołowe suplementy diety, które powstają na bazie naturalnych składników, takich jak melisa, mentol, waleriana, pokrzywa i wiele innych.
 

Kto powinien sięgnąć po zioła w tabletkach lub kapsułkach?

Od tysięcy lat rośliny wykorzystywane są w celach leczniczych. Z tą różnicą, że obecnie dostępne są również zioła w tabletkach. W związku z tym ich regularne zażywanie nie jest trudne.
 

Po zioła w tabletkach powinny sięgnąć osoby, które szukają naturalnych składników wzmacniających organizm i pomagających w walce z różnymi dolegliwościami. W sprzedaży dostępne są m.in. zioła usprawniające proces trawienia czy takie, które mają korzystny wpływ na funkcjonowanie układu krążenia.
 

Zioła polecane są również wtedy, gdy dostarczenie wszystkich niezbędnych składników wraz z dietą jest niemożliwe. W takiej sytuacji można sięgnąć np. po suplement diety w postaci roślinnych kapsułek Biovitum Liquid Czarnuszka 500 mg. Jest on dobrym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.
 

Jakie zioła w kapsułkach i tabletkach są dostępne na i-Apteka.pl?

Na i-Apteka.pl dostępne są zioła w kapsułkach i tabletkach uzupełniające dietę w niezbędne składniki lub zalecane w przypadku różnych dolegliwości. W bogatym asortymencie znajdują się m.in. suplementy diety z czarnuszką, czystkiem, głogiem, karczochem czy melisą.

pixel