Suplementy diety na mocne włosy i paznokcie

( ilość produktów: 132 )

W tym miejscu znajdziesz naturalne suplementy diety na mocne włosy i paznokcie. Są to łatwo przyswajalne suplementy diety, oparte na naturalnych wyciągach ziołowych i roślinnych, zawierające między innymi: skrzyp polny, pokrzywę, ekstrakty drożdżowe i niezbędne witaminach wraz z minerałami. Oferujemy preparaty dostosowane do wieku i płci, a także możliwych problemów, jakie mogą dotykać skórę, włosy lub paznokcie.

Stres, zanieczyszczenie środowiska, nieodpowiednia dieta – to tylko kilka czynników, które mogą osłabiać włosy oraz paznokcie. Ich kondycję można jednak poprawić, stosując odpowiednie preparaty. Ich wartościowa formuła oparta o naturalne składniki pomaga w przywróceniu włosom i paznokciom zdrowego wyglądu.

Wzmocnij swoje włosy z pomocą suplementów

Oferta naszej apteki to tabletki przeciw wypadaniu włosów, preparaty na łojotok, łamliwość włosów i paznokci, matowienie włosów, problemy skórne, odwodnienie cery i wiele innych. Znajdziesz tu także: tabletki na porost włosów, które wspierają wzrost cebulek włosowych, tabletki na wypadanie włosów, które odbudowują uszkodzoną strukturę włosów, wzmacniają je i zapobiegają ich wypadaniu, a także różnego rodzaju suplementy witaminowe i mineralne – tabletki wzmacniające włosy i paznokcie. W asortymencie posiadamy również specjalne odżywki do paznokci oraz preparaty zapobiegające obgryzaniu paznokci.

Co na wzmocnienie włosów?

Suplementy diety na włosy mają na celu przywrócenie im dobrej kondycji. Dostępne są w formie tabletek i kapsułek, a także preparatów w saszetkach. Ich skład jest bardzo zróżnicowany. Mogą zawierać między innymi: cynk, biotynę (np. lek wzmacniający włosy i paznokcie Biotebal), wyciąg ze skrzypu i wiele innych komponentów. W tej kategorii dostępne są również tabletki na porost włosów.

Co na łamliwe paznokcie?

Osłabione, kruche i łamliwe paznokcie powodują wiele problemów nie tylko natury estetycznej. Łatwo się uszkadzają, co może utrudniać codzienne funkcjonowanie. Płyny, sera i suplementy diety na paznokcie pomagają w uzupełnianiu niedoborów organizmu oraz wzmocnieniu paznokci i przywróceniu im ładnego wyglądu. Wspomagają ich regenerację i działają naprawczo.

pixel