Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Ekologiczne tampony, podpaski naturalne i kubeczki menstruacyjne

( ilość produktów: 6 )

Linia całkowicie biodegradowalnych produktów higienicznych dla kobiet marki Masmi, tworzonych w 100% z najwyższej jakości bawełny organicznej przyjaznej dla ciała i bezpiecznej dla zdrowia. Podpaski o anatomicznym kształcie, wkładki higieniczne, tampony oraz wkładki laktacyjne o dużej chłonności. Produkty posiadające certyfikat ICEA i GOTS.

Jak używać kubeczków menstruacyjnych i dlaczego warto?

Przed pierwszym użyciem kubeczka menstruacyjnego wyparz go w gorącej wodzie, a następnie osusz. Gdy już to zrobisz, przejdź do zakładania kubeczka. Możesz zrobić to w dowolnej pozycji – najważniejsze, żeby było Ci wygodnie.
 

Kubeczek włóż płycej niż tampon, ale tak, aby jego końcówka nie wystawała z pochwy. Jeśli będziesz miała z tym problem, zapoznaj się z instrukcją dołączoną do opakowania.
 

Jakie zalety mają kubeczki menstruacyjne? Są wygodne i ekologiczne, a przy tym pozwalają zaoszczędzić pieniądze (mogą Ci służyć przez długi czas).
 

Dlaczego warto postawić na ekologiczne podpaski i tampony?

Alternatywą dla kubeczka menstruacyjnego mogą być ekologiczne tampony i podpaski. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że są zrobione z biodegradowalnych materiałów. Na tym jednak nie koniec.
 

Podpaski naturalne i tampony są hipoalergiczne, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwych miejsc intymnych. Ponadto nie zawierają potencjalnie szkodliwych składników, takich jak chlor, dioksyny, sztuczne absorbenty, substancje zapachowe.

    pixel